کد مطلب:  25613 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
مرفاوی: یک نفر باید منصوریان را کنترل کند تا منطقی حرف بزند

مرفاوی: یک نفر باید منصوریان را کنترل کند تا منطقی حرف بزند

به گزارش آسمونی ، صمد مرفاوی درباره شکست دو بر صفر استقلال مقابل پدیده، اظهار داشت: پدیده برنامه خوبی داشت...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
مرفاوی: یک نفر باید منصوریان را کنترل کند تا منطقی حرف بزند
مرفاوی: یک نفر باید منصوریان را کنترل کند تا منطقی حرف بزند

به گزارش آسمونی ، صمد مرفاوی درباره شکست دو بر صفر استقلال مقابل پدیده، اظهار داشت: پدیده برنامه خوبی داشت و توانست برنامه خودش را به اجرا بگذارد. استقلال هم به خاطر شرایط سختی که داشت، با استرس وارد زمین شد. استرس در چهره بازیکنان و حتی نیمکت‌نشینان استقلال هم مشخص بود. این استرس تاثیر خیلی زیادی روی روند بازی داشت و استقلال نتوانست برنامه‌های تیمی خودش را اجرا کند. تیم به لحاظ روحی، خراب و به لحاظ فنی، سردرگم بود. استقلال عملاً هیچ راهکاری برای بردن نداشت و بازی خوبی ارائه نداد.

وی در خصوص حرکات عجیب علیرضا منصوریان در پایان بازی گفت: آن صحنه‌ها را دیدم و می‌دانم که این شرایط، چه شرایط سختی است. وقتی مربی و تیمش تحت فشار باشند و از طرفی نارضایتی هوادار را ببینند، لحظات سختی را می‌گذارند. منصوریان دید که تیمش با شکست مواجه شده و هواداران ناراضی هستند و شعار می‌دهند. وقتی شرایط روحی‌ مربی بد می‌شود، آن اتفاقات می‌افتد.

سرمربی پیشین استقلال درباره احتمال تغییرات در کادر فنی این تیم تصریح کرد: بحرانی به‌وجود آمده و این بحران هم حل شدنی است. با یک برد شرایط برمی‌گردد. فکر می‌کنم 5 هفته به لحاظ فنی برای تغییر مربی در تیم استقلال زود است. تغییرات مربی در 5 هفته اول زود است، مگر اتفاق خاصی بین هیئت مدیره و کادر فنی رخ دهد. باید جلسه‌ای بگذارند و ببینند هیئت‌مدیره و کادر فنی یا به تفاهم می‌رسند یا نه. امیدوارم هر اتفاقی رخ می‌دهد به صلاح استقلال باشد.

مرفاوی با اشاره به صحبت‌های علیرضا منصوریان در نشست‌های خبری، یادآور شد: منصوریان باید پخته‌تر و منطقی‌تر حرف بزند. هر کسی یک برخوردی دارد و به گونه‌ای صحبتی می‌کند، اما یک نفر باید کنار منصوریان باشد که او را کنترل کند.

منبع: 90tv

نظر خود را درباره «مرفاوی: یک نفر باید منصوریان را کنترل کند تا منطقی حرف بزند» در کادر زیر بنویسید :
3 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید