کد مطلب:  13901 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
جدیدترین آمار فروش فیلم های سینمایی

جدیدترین آمار فروش فیلم های سینمایی

فیلم سینمایی«محمدرسول الله (ص)» با فروش 17 میلیارد تومان همچنان یکه تاز گیشه ها به حساب می آید.به گزارش...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

فیلم سینمایی«محمدرسول الله (ص)» با فروش 17 میلیارد تومان همچنان یکه تاز گیشه ها به حساب می آید.

Movies
Movies

به گزارش آسمونی به نقل ازگروه فرهنگی خبرگزاری میزان ، در روزهای برگزاری سی و چهارمین دوره جشنواره فیلم فجر استقبال از دیگر فیلم های سینمایی با افت نسبی روبرو شد با این وجود بعضی از فیلم ها توانستند موفقیت خوبی در گیشه بدست بیاورند و همچنان یکه تاز بمانند.
 
فیلم سینمایی«محمد رسول الله(ص)» به کارگردانی مجید مجیدی از 4 شهریور امسال در 40 سینمای تهران و 88 سینما در شهرستان به نمایش در آمد. این فیلم توانسته است 8 میلیارد و 800 میلیون تومان در تهران و 8 میلیارد و800 میلیون تومان در شهرستان ها بفروشد و مرز 17 میلیارد تومان راپشت سر بگذارد.
 
این فیلم بخش هایی از دوران کودکی پیامبر اسلام را به تصویر می کشد و در آن علیرضا شجاع نوری ،مینا ساداتی ، ساره بیات و مهدی پاکدل نقش های اصلی را ایفا می کنند.
 
فیلم سینمایی«درمدت معلوم» با مضمونی طنز توانسته است فروش خوبی داشته باشد.«درمدت معلوم» در 72 روز نمایش در 20 سالن تهران و 30 سالن شهرستان ها توانسته است 1میلیارد و 780میلیون تومان در تهران و950میلیون تومان در شهرستان ها بفروشد.
 
فیلم سینمایی«شکاف» به کارگردانی کیارش اسدی زاده در50 روز نمایش در 9سالن سینمایی تهران و 13 سالن سینمایی در شهرستان به ترتیب 510 میلیون و 17میلیون تومان بفروشد.
 
در این فیلم بابک حمیدیان و هانیه توسلی نقش های اصلی را برعهده دارند.
 
فیلم سینمایی «کوچه بی نام» به کارگردانی هاتف علیمردانی هم توانسته است در6 روز نمایش در28 سالن تهران 265 میلیون تومان بفروشد. در این فیلم باران کوثری و فرهاد اصلانی نقش های اصلی را  ایفا می کنند.

: برای دریافت مشاوره درباره جدیدترین آمار فروش فیلم های سینمایی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «جدیدترین آمار فروش فیلم های سینمایی» در کادر زیر بنویسید :
4 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید