کد مطلب:  1193 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
حرکات برای پشت میز نشین ها

حرکات برای پشت میز نشین ها

از کارمندان گرفته تا مدیران شرکت ها و دیگر مشاغل، همه و همه درگیر مشکل پشت میز نشینی هستند، اما آنچه که بین...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

از کارمندان گرفته تا مدیران شرکت ها و دیگر مشاغل، همه و همه درگیر مشکل پشت میز نشینی هستند، اما آنچه که بین همه این عزیزان مشترک است، درد های شبانه ای است که به مرور زمان در نواحی تحتانی ستون مهره ها به سراغشان خواهد آمد که علت آن تحت فشار قرار گرفتن استخوان خاجی و دنبالچه است که به دنبال پشت میز نشستن ایجاد می شود.

در این مطلب قصد داریم تا شما را با چند حرکت ویژه آشنا کنیم که در رفع این نوع درد ها معجزه می کنند

حرکت اول: این حرکت به عنوان حرکت آغازین به شمار می رود که هدفش شروع تخلیه فشار جسمی از روی کمربند لگنی و طبیعتا استخوان های تحتانی می باشد.برای انجام این حرکت مطابق شکل پاها را روی زمین قرار داده ، دست ها را پشت خود اهرم کرده و و پاها را به حالت زیگزاگی مطابق شکل باز و بسته کنید.این حرکت را 40 مرتبه و در 3 ست متوالی با فاصله یک دقیقه انجام دهید.

حرکت دوم: مطابق شکل بنشینید و کف هر دو پا را با دو دست بگیرید و حال سعی کنید هر دو زانو را تا جایی که کشش عضلات پا به شما اجازه می دهد به زمین نزدیک کنید. این حرکت را در 45 مرتبه در 3 ست متوالی با فاصله یک دقیقه اجرا کنید.

حرکت سوم: اینحرکت که در حقیقت جهت تقویت عضلات ناحیه لگنی به کار می رود سبب می شود که علاوه بر تخلیه خستگی روزانه، شادابی صبحگاهی را به عضلات کمر و لگن القا کند.برای انجام این حرکت مطابق شکل قرار بگیرید و سعی کنید در هر حرکت با نیم خیز شدن مختصری به عضلات همسترینگ و لنگی فشار آورید.این حرکت را 10 مرتبه در 3 ست با فاصله یک دقیقه اجرا کنید.

- نویسنده : رضا سیگاری

: برای دریافت مشاوره درباره حرکات برای پشت میز نشین ها فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «حرکات برای پشت میز نشین ها» در کادر زیر بنویسید :
2 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید