کد مطلب: 3828 درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
شاگردان مورینیو اتلتیکو 9 نفره را شکست دادند

شاگردان مورینیو اتلتیکو 9 نفره را شکست دادند

  تاریخ خبر : 1392/02/08  در هفته چهاردهم رقابتهای لالیگا و در دربی مادرید شاگردان ژوزه مورینیو موفق شدند با...
زمان مطالعه: 2 دقیقه

 

تاریخ خبر : 1392/02/08

 در هفته چهاردهم رقابتهای لالیگا و در دربی مادرید شاگردان ژوزه مورینیو موفق شدند با نتیجه پر گل 4 بر یک میهمان خود اتلتیکو را شکست دهند.

در این دیدار که در ورزشگاه سانتاگوبرنابئو برگزار شد ابتدا تیم میهمان بود به گل رسید. آنها روی یک کار تیم و حرکت بسیار خوب آدریان لوپس آلوارس در دقیقه 15 موفق شدند یک بر صفر از رئال مادرید پیش بیفتند.

این برتری تنها 9 دقیقه به طول انجامید رئال توسط کریس رونالدو از روی نقطه پنالتی بازی را به تساوی کشاند. کریم بنزما در محوطه جریمه توسط فیبات کورتویس دروازه بان اتلتیکو سرنگون شد. کورتویس با کارت قرمز داور روبرو شد و رونالدو هم ضربه پنالتی را به گل تبدیل کرد.

شاگردان مورینیو اتلتیکو 9 نفره را شکست دادندmourinhos-nine-man-atletico-beat-students

نیمه نخست بازی با تساوی 1-1 دو تیم به پایان رسید اما در نیمه دوم رئال پر قدرت ظاهر شد و در دقیقه 49 بازی بود که آنخل دی ماریا روی پاس عرضی کریس رونالدو در محوطه جریمه اتلتیکو از راه رسید و با یک ضربه سنگین طاق دروازه تیم میهمان را هدف قرار داد تا نتیجه دو بر یک به سود کهکشانی ها شود.

گونسالو ایگواین مهجم آرژانتینی و گلزن رئال در دقیقه 65 روی سماجت خود و اشتباه مدافع اتلتیکو موفق شد گل سوم تیم را به ثمر برساند تا شاگردان مورینیو در آستانه یک پیروزی شیرین دیگر قرار بگیرند.

اما این پایان کار نبود و در دقیقه 82 بازی این بار ایگواین در محوطه جریمه تیم میهمان به خطا متوقف شد و داور بازی دیه گو گودین مدافع اروگوئه ای اتلتیکو را از زمین بازی اخراج کرد تا این تیم 9 نفره شود. رونالدو باز هم پشت ضربه پنالتی قرار گرفت و آن را تبدیل به گل کرد تا دربی مادرید در نهایت با پیروزی پر گل 4 بر یک شاگردان مورینیو به پایان برسد.

در مجموع ، با وجود شروع قابل قبول اتلتیکو ، رئال مادرید در یک بازی یک طرفه ، همشهری خود را در هم کوبید . خشونت زیاده از حد بازیکنان اتلتیکو مادرید در نوع خود عجیب به نظر می رسید و چه بسا اگر جای ماتئو لاهوزی که کم خطا می گیرد ، شخص دیگری قضاوت را به عهده داشت ، شمار اخراجی های اتلتیکو در این بازی ، دو برابر می شد ! لازم به ذکر است که این پنجمین باری است که مانزانو (فصل گذشته در سویا) و اتلتیکو  از مورینیو شکست می خورد .

رئال با این پیروزی اکنون تا قبل از دیدار بارسلونا مقابل ختافه با اختلاف 6 امتیاز نسبت به آبی و اناری ها در صدر جدول لالیگا قرار گرفت.

رئال : کاسیاس ، دیارا، په په ، راموس ، مارسلو ، ژابی ، خدیرا ، دی ماریا (هیگوائین - 61) ، اوزیل (کوئنت رائو - 78) ، رونالدو ، بنزما (کایخون - 73) 
اتلتیکو : کورتیس ، پرئا ، گودین ، دومینگز ، فیلیپه ، آسونسائو ، گابی ، سالویو (میراندا - 83) ، دیگو (آسنخو - 23) ، توران (ره یس - 77) ، آدریان 
 کارت زرد : دیه گو ، توران ، گابی و فیلیپه از اتلتیکو و ژابی از رئال 
کارت قرمز : کورتیس (22) و گودین (81) از اتلتیکو

معرفی نویسنده:

پروفایل روابط عمومی آسمونی که موضوعات و مطالب آن توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، که بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

ثبت نظر درباره «شاگردان مورینیو اتلتیکو 9 نفره را شکست دادند»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

6 - 3 = ?