کد مطلب:  21774 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
طعنه مورینیو بعد از تساوی برابر روستوف

طعنه مورینیو بعد از تساوی برابر روستوف

به گزارش آسمونی و به نقل از BT Sport، جدال حساس بین منچستریونایتد و روستوف در دور رفت یک هشتم نهایی لیگ اروپا با...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از BT Sport، جدال حساس بین منچستریونایتد و روستوف در دور رفت یک هشتم نهایی لیگ اروپا با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

طعنه مورینیو بعد از تساوی برابر روستوف
طعنه مورینیو بعد از تساوی برابر روستوف


در این دیدار ابتدا منچستر یونایتد توسط میخیتاریان به گل رسید اما روستوف گل تساوی را به ثمر رساند تا این دیدار برنده نداشته باشد.
سرمربی منچستریونایتد از عملکرد شاگردانش در این دیدار راضی است اما او از شرایط زمین بازی اصلا راضی نیست. مورینیو در نشست خبری بعد از بازی گفت: زمین چمن ورزشگاه اختصاصی روستوف من را به یاد دوران کودکی‌ام در پرتغال انداخت. در آن زمان در چنین زمین‌هایی بازی می‌کردم. با توجه به شرایطی که زمین ورزشگاه داشت بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشتیم. بهتر از این نمی‌شد. تنها بازی را اداره کردیم. غیرممکن بود بهتر از این ظاهر شد.
او ادامه داد: نمی‌توانم با توجه به شرایط زمین مسابقه بیش‌تر از این از بازیکنانم انتظار داشته باشم. خوشبختانه در خانه حریف موفق به گلزنی شدیم. روی یک اشتباه گل تساوی را دریافت کردیم. می‌توانستیم بازهم دروازه حریف را باز کنیم اما موفق نشدیم. از نتیجه بازی راضی هستم.
سرمربی پرتغالی شیاطین سرخ درباره دیدار برگشت گفت: بدون شک در اولدترافورد شرایط متفاوت خواهد بود. در ورزشگاه خانگی خود به مراتب بهتر ظاهر خواهیم شد و این شانس را داریم که به دور بعد صعود کننیم. بسیار خوشحالم که در چنین ورزشگاه و شرایطی هیچ بازیکنی از ما آسیب ندید. این بازی را باید فراموش کرد و به‌ بازی‌های بعدی فکر کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

 
: برای دریافت مشاوره درباره طعنه مورینیو بعد از تساوی برابر روستوف فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «طعنه مورینیو بعد از تساوی برابر روستوف» در کادر زیر بنویسید :
2 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید