کد مطلب:  31610 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
مورینیو نباید پول کثیف روس ها را قبول کند

مورینیو نباید پول کثیف روس ها را قبول کند

کریس برایانت، نماینده حزب کارگر پارلمان بریتانیا، ژوزه مورینیو را به دریافت پول کثیف از روس‌ها متهم کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

کارشناس تلویزیونی مورینیو

هفته گذشته خبر حضور مورینیو به عنوان تحلیل گر در طول جام جهانی در شبکه RT که تحت حمایت روسیه است منتشر شد. این تصمیم با انتقادات بسیاری همراه بود و گفته می‌شود که مورینیو برای 5 روز حضور در این شبکه، 1.7 میلیون پوند دریافت خواهد کرد. حال کریس برایانت مدعی شد که مورینیو برای حضور در این شبکه و همکاری با RT، "پول کثیف" دریافت کرده است. او گفت:" به نظر من، این پول کثیفی که مورینیو دریافت خواهد کرد، مستقیما از خزانه دولت روسیه پرداخت می‌شود." دیگر نماینده حزب کارگر، استفن داوتی نیز در حمایت از هم حزبی خود گفت:" شخصیت‌ها ، گزارش‌گر‌ها و تحلیل گر‌های بزرگ دنیای ورزش باید مراقب باشند که همکاری با ماشین تبلیغاتی پوتین نداشته باشند. شبکه RT همواره با نقش بازی کردن سعی داشته برای خود وجهه بخرد ولی دستوراتش را مستقیما از کرملین دریافت می‌کند.

سوال‌ها و بحث‌های جدی درباره میزبانی روسیه در جام جهانی مطرح شده است. از شخصیت‌های مهم فوتبال می‌خواهم که دوباره درباره تصمیماتشان فکر کنند، اینکه آیا از همکاری با پوتین راضی هستند یا نه." شبکه RT یا همان Russia Today ، اخیرا انتقادات تندی علیه سیاست‌مدارهای فرانسوی و آمریکایی که علیه پوتین صحبت کرده اند ، مطرح کرده و روز دوشنبه، پارلمان بریتانیا درخواست کرد که حق پخش این شبکه در منطقه بریتانیا لغو شود.

اتحادیه فوتبال انگلیس هنوز صحبتی درباره اینکه کاهش روابط بریتانیا و روسیه می‌تواند چه تاثیری بر جام جهانی داشته باشد، مطرح نکرده ولی کارشناسان معتقدند این موضوع تاثیری بر عملکرد انگلیس در جام نخواهد داشت. ترزا می، نخست وزیر انگلیس، اخیرا با انتشار گزارشی جدید از مسمومیت جاسوس انگلیسی با سم اعصاب، ارتش روسیه را به این ترور متهم کرد که همین موضوع باعث شده روابط دو کشور در چند روز اخیر رو به تیرگی برود.

: برای دریافت مشاوره درباره مورینیو نباید پول کثیف روس ها را قبول کند فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «مورینیو نباید پول کثیف روس ها را قبول کند» در کادر زیر بنویسید :
2 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید