کد مطلب:  19325 
1 نظر
1 نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
واکنش دفتر آیت‌الله علم‌الهدی به لغو سخنرانی مطهری در مشهد

واکنش دفتر آیت‌الله علم‌الهدی به لغو سخنرانی مطهری در مشهد

به گزارش آسمونی: در این اطلاعیه آمده است: آيت‌الله علم‌الهدی اصلاً به چنين سخنرانی و مراسمی توجهی نداشته...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

ali-motahari
ali-motahari

به گزارش آسمونی:

در این اطلاعیه آمده است: آیت‌الله علم‌الهدی اصلاً به چنین سخنرانی و مراسمی توجهی نداشته است و این حق را دارد که علیه شخص مفتری اقدام قضایی کند و در صورت عدم جبران تشویش اذهان عمومی توسط این شخص، اقدام خواهد شد.

 

پایگاه اطلاع‌رسانی آیت‌الله علم‌الهدی با توجه به حواشی اخیر درباره لغو میتینگ سیاسی علی مطهری در مشهد و ادعای دخالت نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی در این موضوع اطلاعیه‌ای را منتشر کرد.


در این اطلاعیه آمده است: 
با کمال تأسف امروز شخصی که در جایگاه هیات رئیسه مجلس قانون‌گذاری این نظام قرار دارد از قدرتی که به‌واسطه برقراری مردم‌سالاری دینی در این کشور از مردم به امانت‌گرفته و جزء یکی از قدرت‌مداران این نظام است، استفاده کرده و رئیس‌جمهور را تهدید مییکند که اگر پیگیری برای کشف علل انحلال سخنرانی من در مشهد را نکنید، مجلس فلان و بیسار می‌کند!! و با تکیه‌بر قدرت خود به هر که می خواهد تهمت و افترا می زند که «امیدوارم این نامه از آقای علم‌الهدی امام‌جمعه مشهد نباشد... لطفاً برای ما روشن فرمایید که حاکم در استان خراسان رضوی استاندار است یا دادستان و امام‌جمعه؟» و گویا می خواهد با این جملات این‌طور القاء کند که آیت‌الله علم‌الهدی جلوی سخنرانی وی را گرفته است.

بدین‌وسیله اعلام می دارد آیت‌الله علم‌الهدی اصلاً به چنین سخنرانی و مراسمی توجهی نداشته است و این حق را دارد که علیه شخص مفتری اقدام قضایی کند و در صورت عدم جبران تشویش اذهان عمومی توسط این شخص، اقدام خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

: برای دریافت مشاوره درباره واکنش دفتر آیت‌الله علم‌الهدی به لغو سخنرانی مطهری در مشهد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «واکنش دفتر آیت‌الله علم‌الهدی به لغو سخنرانی مطهری در مشهد» در کادر زیر بنویسید :

2 * 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید