کد مطلب: 1364 درج نظر
ترسناک ترین مناطق جهان از نگاه Google Street View

ترسناک ترین مناطق جهان از نگاه Google Street View

 همزمان با جشن هالووین که هر ساله در تاریخ 31 اکتبر برگزار می شود، Google Street View دست به اقدام جالبی زده و قصد...
زمان مطالعه: 2 دقیقه

وحشت6

 همزمان با جشن هالووین که هر ساله در تاریخ 31 اکتبر برگزار می شود، Google Street View دست به اقدام جالبی زده و قصد دارد ترسناک ترین مناطق دنیا را به کاربران نشان دهد. اگر شما نیز در تخیلات خود به دنبال مشهورترین خانه های ارواح می گردید اما آنقدر جسور نیستید که به دیدن این مناطق بروید می توانید در منزل بنشینید و این مناطق را از طریق کامپیوتر خود ببینید.

Google Street View به تازگی توانسته لیستی از اسرار آمیزترین مکان های دنیا تهیه کند که می توانید به تماشای آنها بپردازید و حتی وارد ساختمان ها شوید. با کلیک روی نام هر منطقه، وارد گوگل مپس شده و تصاویر این مناطق ترسناک را مشاهده کنید. در ادامه همراه ما باشید.

-Isla de las Muñecas, Mexico

 وحشت1

 " The Island Of The Dolls" جزیره عروسک ها در جنوب شهر مکزیکو واقع شده و خانه تعداد زیادی از وحشتناک ترین عروسک هاست. گفته می شود سال ها پیش دختری در این جزیره غرق شده که داستان کشته شدنش بسیار اسرار آمیز است و همه این عروسک ها به روح این دختر تعلق دارد.

 

 Newsham Park Hospital, UK

 وحشت2

 این محل در لیورپول قرار گرفته که در واقع یک ساختمان متروکه است و در قرن نوزدهم ابتدا به یتیم خانه و سپس تا سال 1997 به آسایشگاه روانی تبدیل شده است. این ساختمان به عنوان یکی از معروف ترین خانه های ارواح در اروپا شناخته می شود و مردم می گویند که قادرند روح یک کودک را در کنار پنجره این ساختمان ببینند.

 

Bran Castle, Romania
وحشت3

 این قلعه که در رومانی واقع شده به قلعه دراکولا معروف است. هرچند این قلعه تنها هم جوار قلعه دوک Wallachia ست که گفته می شود الهام بخش دراکولا بوده است، اما باز هم تاثیر خود را روی این قلعه زیبا که معماری و مبلمان خیره کننده ملکه ماری را در خود جای داده، گذاشته است.

 

Winchester Mystery House, US
وحشت4

 خانه اسرارآمیز The Winchester Mystery House در دره سانتا کلارا (Santa Clara) قرار دارد. این خانه متعلق به Sarah Wikchester همسر بیوه William Wirt Winchester بوده که به آهنربای اسلحه معروف است. Sarah، همسر و هر دو فرزند خود را از دست می دهد و افسانه ها می گویند که این خانواده مورد نفرین تمامی افرادی که با اسلحه Wikchester کشته شده اند قرار گرفته اند. در آن زمان به او توصیه شده بود که به یک محل جدید برود و یک خانه برای احترام به روح تمامی افراد کشته شده بسازد. گفته می شود دست کشیدن از ساخت این خانه منجر می شد که او کشته شود. این خانه دارای 160 اتاق و پنجره و در است که دیوارهای و سقف های خانه بسیار عجیب و غریب ساخته شده است.

 

Gunkanjima, Japan
وحشت5

 Gunkanjima که به زبان ژاپنی به معنی جزیره جنگ هاست، با نام Hashima نیز شناخته می شود. این جزیره یک منطقه ممنوعه پر از ارواح است که در 15 کیلومتری Nagasaki قرار گرفته است. این جزیره نمادی از سازه های تاریخی ست که تنها توسط نیروهای طبیعی قابل تخریب است و دور تا دور آن را دریا احاطه کرده است. این جزیره پیش از جنگ جهانی دوم برای کار اجباری استفاده می شده و از فضای آن نیز در فیلم Skyfall جیمز باند استفاده شده است. تصاویر 360 درجه بخشی از این جزیره در Google Street View قابل دسترس است.

 منبع : تک شات

معرفی نویسنده:

ثبت نظر درباره «ترسناک ترین مناطق جهان از نگاه Google Street View»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

9 - 3 = ?