کد مطلب:  34398 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
بلیط پرواز مسکو-تهران، 32 میلیون تومان

بلیط پرواز مسکو-تهران، 32 میلیون تومان

به گزارش آسمونی:نرخ بلیت پرواز ساعت 19 و 40 دقیقه ایرفلوت 24 میلیون تومان است. همچنین نرخ بلیت پرواز ایرفلوت از...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
به گزارش آسمونی:نرخ بلیت پرواز ساعت 19 و 40 دقیقه ایرفلوت 24 میلیون تومان است. همچنین نرخ بلیت پرواز ایرفلوت از مسکو به تهران برای ساعت 19 و 55 دقیقه حدود 32 میلیون تومان است.

بلیط پرواز مسکو-تهران، 32 میلیون تومان
بلیط پرواز مسکو-تهران، 32 میلیون تومان


همزمان با حذف ایران از جام جهانی و افزایش تقاضا برای برگشت ایرانی‌ها، نرخ بلیت پرواز از شهرهای روسیه از مسکو به سمت تهران از مرز 32 میلیون تومان عبور کرده است.

به گزارش تسنیم، شب گذشته تیم ملی فوتبال کشورمان با تساوی برابر پرتغال به کار خود در جام جهانی پایان داد. با توجه به این مسئله تقاضا برای سفر ایرانی‌ها از شهرهای روسیه از جمله مسکو به سمت کشورمان به شدت افزایش یافته است. این مسئله باعث افزایش قیمت بلیت پروازهای این مسیر به خصوص برای ایرلاین‌های خارجی شده است. البته در این بین نرخ پرواز ایرلاین‌های ایرانی نیز با نرخ پرواز شرکت‌های خارجی تا حدودی برابری می‌کند.

بر این اساس قیمت بلیت پرواز امروز مسکو-تهران هواپیمایی امارات 4 میلیون و 30 هزار تومان است و ترکیش ایرلاین این مسیر پروازی را برای هر مسافر با نرخ 5.2 میلیون تومان انجام می‌دهد. نرخ بلیت پروازی این شرکت برای ساعت 20:40 دقیقه امروز 7 میلیون تومان است.

بلیت شرکت هواپیمایی ایرفلوت برای این مسیر پروازی بدون توقف 7 میلیون و 200 هزار تومان است. قطرایرویز بلتی این مسیر پروازی را 15 میلیون تومان می فروشد. نرخ بلیت هواپیمایی چک ایرلاین برای امشب در مسیر پروازی مسکو- تهران 16.5 میلیون تومان است.

نرخ بلیت پرواز ساعت 19 و 40 دقیقه ایرفلوت 24 میلیون تومان است. همچنین نرخ بلیت پرواز ایرفلوت از مسکو به تهران برای ساعت 19 و 55 دقیقه حدود 32 میلیون تومان است.

در این بین نرخ بلیت پرواز ایرلاین‌های ایرانی در مسیر پرواز فوق حدود 5 میلیون تومان است.

منبع:عصر ایران
: برای دریافت مشاوره درباره بلیط پرواز مسکو-تهران، 32 میلیون تومان فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «بلیط پرواز مسکو-تهران، 32 میلیون تومان» در کادر زیر بنویسید :
4 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید