مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  20977 
93 نظر
93 نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
شرایط جدید و ثبت نام وام مسکن در سال 1400

شرایط جدید و ثبت نام وام مسکن در سال 1400

اگر قصد دریافت وام مسکن را دارید و همیشه به دنبال اطلاع از جدیدترین شرایط وام مسکن هستید، این مطلب را تا انتها مطالعه کنید
زمان مطالعه: 1 دقیقه

وام مسکن، شرایط و ضوابط خاص خود را دارد. به همین بهانه در این بخش آسمونی شرایط جدید دریافت وام مسکن که به تازگی تصویب شده است را برای شما عزیزان عنوان می کند. گاهی افراد به دلیل بودجه کم امکان خرید خانه را ندارند و دولت باید با روش‌های مختلف شرایط خرید خانه را برای مردم آسان کند. یکی از این روش‌ها، ارائه تسهیلات خرید مسکن است. مبلغ این وام معمولا مبلغ بالا است و بازپرداخت آن هم به نسبت بیشتر است. در واقع هدف اصلی این است که اگر کسی قصد خرید خانه داشت و بودجه او کم بود، بتواند به کمک وام مسکن برای خودش خانه بخرد. البته همه ماجرا به این سادگی نیست. سوالات زیادی برای دریافت وام مسکن وجود دارد و باید شرایط دریافت آن به طور کامل بدانید.

وام مسکن در سال 1400

شهر سقف تسهیلات (تومان) نرخ سود مدت زمان بازپرداخت اقساط (تومان)
تهران 100 میلیون 17/5 درصد 12 سال 1,666,000
مراکز استان ها 80 میلیون 17/5 درصد 12 سال 1,333,000
سایر شهرها 60 میلیون 17/5 درصد 12 سال 1,000,000

 

* در حال حاضر افراد ساکن در تهران می وانند 140 میلیون تومان وام مسکن دریافت کنند. این مبلغ شامل 100 میلیون تومان تسهیلات خرید خانه و 40 میلیون تومان جعاله می‌شود.

نحوه دریافت وام مسکن

بانک مسکن اصلی ترین ارائه دهنده وام مسکن می باشد. برای خرید خانه می توانید از دو روش استفاده کنید: وام خرید اوراق (بدون سپرده گذاری) و وام مسکن یکم (با سپرده گذاری).

وام مسکن یکم به کسانی تعلق می‌گیرد که برای اولین بار از تسهیلات وام مسکن استفاده می‌کنند. متقاضیان این وام باید در بانک مسکن سپرده‌گذاری انجام دهند.

وام اوراق برای کسانی است که پس‌ انداز کافی ندارند یا خودشان نمی‌توانند سپرده جدیدی را افتتاح کنند و در صف انتظار بمانند.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره شرایط جدید و ثبت نام وام مسکن در سال 1400 فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «شرایط جدید و ثبت نام وام مسکن در سال 1400» در کادر زیر بنویسید :
5 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید
نمایش نظرات بیشتر