کد مطلب: 15097 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
کارتخوان‌ها خرید بیش از 20 میلیاردی از نمایشگاه کتاب را ثبت کردند

کارتخوان‌ها خرید بیش از 20 میلیاردی از نمایشگاه کتاب را ثبت کردند

1395/02/20به گزارش آسمونی به نقل از مهر مدیرعامل بانک عامل بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران اعلام...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

More-than-20-Northern-POS-purchases-of-recorded-books-exhibition

1395/02/20

به گزارش آسمونی به نقل از مهر مدیرعامل بانک عامل بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران اعلام کرد: تا پایان روز چهارم نمایشگاه، بیش از 20 میلیارد تومان تراکنش خرید کتاب تنها از طریق دستگاه‌های پوز به ثبت رسید.

محسن پورزرندی مدیرعامل بانک عامل نمایشگاه در گفتگو با خبرنگار مهر، با بیان اینکه سعی کرده‌ایم بانکداری الکترونیکی را در نمایشگاه امسال کتاب تهران پیاده کنیم، گفت: در همین راستا امسال چهار پیشخوان شهرنت را که در نمایشگاه برپا شده بود، به 6 واحد افزایش دادیم.

وی افزود: ماد حدود 4000 دستگاه کارتخوان(پوز) برای نمایشگاه امسال کتاب تهران پیش ببنی کرده بودیم که تا این لحظه 2400 دستگاه تحویل غرفه‌داران شده است.

پورزرندی ادامه داد: امسال علاوه‌بر بن کارت فیزیکی، بن‌کارت‌های خرید کتاب مجازی را هم صادر کردیم که تا این لحظه 8620 نفر در نمایشگاه کتاب از آنها استفاده کرده‌اند.

وی همچنین درباره میزان جابجایی پول در نمایشگاه کتاب امسال با توجه به تراکنش‌های صورت گرفته در دستگاه‌های پوز در غرفه‌ها، گفت: تا دو روز پیش بیش از 20 میلیارد تومان تراکنش خرید کتاب در غرفه‌ها به ثبت رسیده است. این آمار مربوط به بیش از 440 هزار تراکنش صورت گرفته در دستگاه‌های پوز است.

مدیرعامل بانک عامل نمایشگاه بیست و نهم کتاب تهران درباره برخی مشکلات مربوط به قطعی سیستم‌های پوز در روزهای اول نمایشگاه کتاب تهران، گفت: در روزهای نخست نمایشگاه و با توجه به برخی مشکلات زیرساختی، اشکالاتی در برخی عملیات‌های بانکی در نمایشگاه وجود داشت که خوشبختانه به مرور این اشکالات برطرف شده و ما در حال حاضر به یک هماهنگی خوب با سایر بخش‌های رسیده‌ایم.

معرفی نویسنده:

ثبت نظر درباره «کارتخوان‌ها خرید بیش از 20 میلیاردی از نمایشگاه کتاب را ثبت کردند»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 * 6 = ?