کد مطلب:  17506 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
انتظار بیشتری ازکی‌روش داشتیم / نباید برابر چین مثل دیدار با قطر باشیم

انتظار بیشتری ازکی‌روش داشتیم / نباید برابر چین مثل دیدار با قطر باشیم

به گزارش آسمونی، حسن روشن در گفتگو با خبرنگار مهر با انتقاد از بازی ضعیف تیم ملی ایران مقابل قطر گفت: انتظار...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، حسن روشن در گفتگو با خبرنگار مهر با انتقاد از بازی ضعیف تیم ملی ایران مقابل قطر گفت: انتظار بازی فنی و تاکتیکی‌تری از شاگردان کی‌روش داشتم. متاسفانه در دیدار مقابل قطر خلاء یک هافبک طراح در میانه تیم ملی کاملا به چشم می‌آمد و تمام هافبک‌هایی که در تیم ملی حضور دارند، اکثرا تدافعی بوده و نتوانستند به خوبی مهاجمان را تغذیه کنند.

2194147
2194147

روشن در ادامه خاطرنشان کرد: در خط دفاعی هم مدافعین چپ و راست ما بسیار ضعیف عمل کردند. رضاییان مدت‌ها بدون تیم مانده و تمرینات خوبی نداشت، از ابتدا درون زمین قرار گرفت که قطری‌ها بیشترین حملات خود را از سمت رضاییان طراحی کردند و حاج صفی هم نتوانست انتظاری را که کارشناسان از او داشتند برآورده کند.

پیشکسوت استقلال در ادامه تاکید کرد: از ابتدای بازی هیچ کار فنی از تیم ملی به جز سانتر کردن ندیدیم و نمی‌دانم که تیم ملی در دو هفته حضور در اردوی ایتالیا چه تمریناتی را انجام داده که حتی نتوانستیم چند کار ترکیبی مثبت را انجام دهیم و تنها به این دلخوش بودیم که توپ‌ها را به جناحین برده و آن را روی دروازه قطر بریزیم تا شاید اشتباهی از مدافعان قطری سر زده و به گل دست پیدا کنیم.

وی در ادامه افزود: قطری‌ها بازی بسیار منطقی را مقابل تیم ما و 100 هزار تماشاگر برگزار کردند و شاید اگر دروازه‌بان قطر دچار آن اشتباه فاحش نمی‌شد بازی با تساوی به پایان می‌رسید.

روشن در خصوص اتفاقات پیش آمده در اواخر بازی گفت: از کادر فنی تیم ملی که با تجربه هستند انتظار بیشتری داشتم و فکر نمی‌کردم که از سرمربی، مترجم و دیگر اعضای کادر فنی وارد حاشیه شده و آن اتفاقات ناخوشایند در اواخر بازی رقم بخورد.

پیشکسوت استقلال در خصوص جدال تیم ملی مقابل چین که سه‌شنبه برگزار خواهد شد، گفت: بازی سختی را مقابل چین خواهیم داشت، زیرا آنها بازی اول را واگذار کرده و تنها به پیروزی فکر می‌کنند و اگر تیم ملی همان‌طور که مقابل قطر بازی کرد، مقابل چین هم بازی کند، شرایط برایش سخت و شانس پیروزی‌اش بسیار کم خواهد شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: اگر از عملکرد تیم ملی انتقاد کنیم، هیچ کینه و دشمنی با هیچکس نداریم و تنها دلمان به حال تیم ملی کشورمان می‌سوزد و نگران هستیم که با این روند نتوانیم به جام جهانی صعود کنیم.

: برای دریافت مشاوره درباره انتظار بیشتری ازکی‌روش داشتیم / نباید برابر چین مثل دیدار با قطر باشیم فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «انتظار بیشتری ازکی‌روش داشتیم / نباید برابر چین مثل دیدار با قطر باشیم» در کادر زیر بنویسید :
4 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید