مونتلا: چوب جادویی ندارم/ بازیکنانم هنوز از نظر روانی مشکل | آسمونی
کد مطلب: 17910 درج نظر
مونتلا: چوب جادویی ندارم/ بازیکنانم هنوز از نظر روانی مشکل دارند

مونتلا: چوب جادویی ندارم/ بازیکنانم هنوز از نظر روانی مشکل دارند

به گزارش آسمونی، تیم فوتبال میلان شب گذشته (سه‌شنبه) در هفته پنجم سری A موفق شد میهمانش لاتزیو را با نتیجه 2...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، تیم فوتبال میلان شب گذشته (سه‌شنبه) در هفته پنجم سری A موفق شد میهمانش لاتزیو را با نتیجه 2 بر صفر شکست دهد تا 9 امتیازی شود و موقتاً به رده سوم جدول صعود کند.

139506270942263468680104
139506270942263468680104

با وجود این پیروزی وینچنزو مونتلا، سرمربی روسونری گفت که هنوز به طور کامل از عملکرد شاگردانش راضی نیست.

میلان با گلزنی کارلوس باکا - کسی که از اشتباه بزرگ مدافعان حریف برای باز کردن دروازه لاتزیو استفاده کرد - و گلزنی امبایه نیانگ از روی نقطه پنالتی موفق شد میهمانش را شکست دهد اما این پیروزی آنطور که باید و شاید برای مونتلا شیرین نبود.

او در پایان بازی به شبکه مدیاست پرمیوم گفت: باکا دارد کارهای فوق‌العاده‌ای انجام می‌دهد اما این تیم است که او را در موقعیتی قرار می‌دهد این کارها را انجام دهد. من خوشحال می‌شوم زمانی که باکا عملکردی آنچه در این بازی داشت، ارائه کند. علاوه بر این از انگیزه‌ای که تیم برای کسب پیروزی در این بازی نشان داد راضی‌ام. همه بازیکنان در این پیروزی سهیم هستند، حتی آنهایی که فرصت رفتن به میدان را به دست نیاوردند.

مونتلا ادامه داد: روبه‌روی لاتزیو بازی کردن، کار سختی است چون تیمی بسیار فیزیکی است. ما بازی را در نیمه اول کنترل کردیم و در نیمه دوم هم خیلی زودتر از اینها می‌توانستیم کار حریف را یکسره کنیم.

سرمربی پیشین فیورنتینا سپس اشاره به نتایج تیمش در بازی‌های قبلی داشت و عنوان کرد: من هنوز حسرت باخت‌مان برابر اودینزه را می‌خورم چون حق‌مان در آن بازی حداقل یک تساوی بود. الان از وضعیتی که تیمم در جدول دارد راضی‌ام اما متأسفانه سایر تیم‌ها یک بازی کمتر دارند.

مونتلا تأکید کرد: چوب جادویی ندارم که یک شبه همه چیز را تغییر دهم. این تیم هنوز باید خواسته‌های مرا درک کند و ما باید در کنار هم رشد کنیم. در این تیم هنوز آن آزادی ذهنی که برای ارائه یک فوتبال روان و زیبا لازم است را نمی‌بینم اما به تدریج آن را به دست می‌آوریم. بازیکنان باید ذهن‌شان را آزاد کنند و این دو پیروزی اخیر هم به ما کمک خواهد کرد که در هفته‌های آینده با فشار کمتری بازی کنیم به خصوص در سن‌سیرو.

منبع: خبرگزاری تسنیم

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره مونتلا: چوب جادویی ندارم/ بازیکنانم هنوز از نظر روانی مشکل دارند فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

ثبت نظر درباره «مونتلا: چوب جادویی ندارم/ بازیکنانم هنوز از نظر روانی مشکل دارند»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 + 7 = ?