کد مطلب:  35936 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
مومو بازی آنلاینی که ظاهرا جایگزین نهنگ آبی شده!

مومو بازی آنلاینی که ظاهرا جایگزین نهنگ آبی شده!

به گزارش آسمونی:پس از بازی مرگبار نهنگ آبی، این بار بازی خطرناک دیگری با نام "مومو" جان کاربران در فضای مجازی...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی:پس از بازی مرگبار نهنگ آبی، این بار بازی خطرناک دیگری با نام "مومو" جان کاربران در فضای مجازی را مورد تهدید قرار داده است.

ظاهرا جایگزین خطرناکی برای بازی مرگبار نهنگ آبی پیدا شده است. بازی مرگبار  مومو (momo). در حالی که پیشتر خودکشی یک دختر 12 ساله آرژانتینی و همچنین پسر 18 ساله هندوستانی با این بازی مرگبار مرتبط دانسته شده بود اینبار ظاهرا دو نوجوان کلمبیایی قربانی آن شده اند. این دو نوجوان 12 ساله دختر و 16 ساله پسر ظرف 48 ساعت اقدام به خودکشی کردند. رسانه های محلی کلمبیا محل خودکشی این دو نوجوان را شهر "باربوسا" کلمبیا اعلام کرده اند.

پلیس مرگ این دو نوجوان را که هویت آنها تاکنون مشخص نشده است مرتبط با بازی آنلاین مومو دانسته است. بنا به گزارش پلیس ابتدا جسد پسر  16 ساله و سپس جسد دختر 12 ساله پیدا شد.

مومو بازی آنلاینی که ظاهرا جایگزین نهنگ آبی شده!
مومو بازی آنلاینی که ظاهرا جایگزین نهنگ آبی شده!

بازی مومو با ارسال یک پیام از سوی کاربران به یک عضو ناشناش با نام momo آغاز می شود. این بازی با تصویر ترسناکی از یک زن با چشمانی درشت و برآمده مرتبط شده است که اثر یک عروسک ساز ژاپنی است که ارتباطی با این بازی ندارد.

 

این بازی مرگبار از طریق واتس اپ فراگیر شده است. نخست شماره تماسی ناشناس کاربران را به چالش دعوت می کند تا به momo پیامی ارسال کنند. پس از ارسال پیام از سوی کاربران آنها تصاویر ترسناک و پیام خشونت آمیز را دریافت می کنند که در صورت تمرد از دستورات، تهدیداتی برای آنها ارسال می شود. این تهدیدات شامل افشای اطلاعات اکانت واتس آپ کاربر و یا عکس های خصوصی وی و یا هشدار دریافت لعن و نفرین از طرف کاربر مزاحم است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

: برای دریافت مشاوره درباره مومو بازی آنلاینی که ظاهرا جایگزین نهنگ آبی شده! فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «مومو بازی آنلاینی که ظاهرا جایگزین نهنگ آبی شده!» در کادر زیر بنویسید :
2 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید