کد مطلب: 50378 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
واکنش محسن هاشمی به پیشنهاد تغییر نام بزرگراه شهید همت

واکنش محسن هاشمی به پیشنهاد تغییر نام بزرگراه شهید همت

رییس شورای شهر تهران در مورد نامه پسر شهید همت به وی در مورد تغییر نام بزرگراه همت به بزرگراه «شهید قاسم سلیمانی» گفت: ایشان نامه را نوشتند و حتی با من صحبت کردند اما من به او گفتم که ما پیشنهاداتی داریم و لزومی به تغییر نام بزرگراهی که به نام یک شهید دیگر است، نیست.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
واکنش محسن هاشمی به پیشنهاد تغییر نام بزرگراه شهید همت - Mohsen Hashemi's reaction to the proposal to rename the Shahid Hemmat Highway واکنش محسن هاشمی به پیشنهاد تغییر نام بزرگراه شهید همت - Mohsen Hashemi's reaction to the proposal to rename the Shahid Hemmat Highway

به گزارش آسمونی : محسن هاشمی صبح امروز با حضور در جمع خبرنگاران در مورد جلسه هم‌اندیشی صبح امروز اعضای شورای شهر و شهردار تهران گفت: در این جلسه در مورد موضوعات مختلفی از جمله لایحه درآمدهای پایدار که از سوی شورای نگهبان مورد ایراد قرار گرفته صحبت شد و همچنین در مورد قوانین ماده 100 که در کمیسیون زیربنایی دولت که در حال پیگیری است، صحبت شد.

وی با بیان این‌که شهردار تهران لایحه‌ای را به شورای شهر فرستاده که براساس آن یک معبر به نام سردار شهید قاسم سلیمانی نامگذاری شود، اظهار کرد: البته اعضای شورای شهر نیز با قید دو فوریت این پیشنهاد را مطرح کردند.

رییس شورای شهر تهران در مورد نامه پسر شهید همت به وی در مورد تغییر نام بزرگراه همت به بزرگراه شهید قاسم سلیمانی گفت: ایشان نامه را نوشتند و حتی با من صحبت کردند اما من به او گفتم که ما پیشنهاداتی داریم و لزومی به تغییر نام بزرگراهی که به نام یک شهید دیگر است، نیست.

معرفی نویسنده:

تحصیلکرده رشته زبان انگلیسی و علاقمند به اخبار و موضوعات روز ایران و جهان، تازه ترین نوشته های من در بخش اخبار آسمونی منتشر میشه

ثبت نظر درباره «واکنش محسن هاشمی به پیشنهاد تغییر نام بزرگراه شهید همت»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

3 + 7 = ?