کد مطلب:  25361 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
محسن هاشمی رفسنجانی رئیس شورای شهر تهران شد

محسن هاشمی رفسنجانی رئیس شورای شهر تهران شد

به گزارش آسمونی:با رای تمامی منتخبان شورای پنجم، محسن هاشمی، منتخب اول مردم تهران، رئیس شورای شهر تهران...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی:با رای تمامی منتخبان شورای پنجم، محسن هاشمی، منتخب اول مردم تهران، رئیس شورای شهر تهران شد.

منتخبان شورای پنجم برای تعیین رئیس، نایب رئیس و منشی شورا امروز صبح تشکیل جلسه دادند که بعد از انصراف الویری و مسجد جامعی تنها گزینه محسن هاشمی برای ریاست شورا باقی ماند.

براساس این گزارش با رای گیری نهایی منتخبان شورای پنجم محسن هاشمی رفسنجانی منتخب اول مردم تهران به مدت یک سال به عنوان رئیس شورای شهر پنجم انتخاب شد.

گفتنی است؛ محسن هاشمی رفسنجانی به عنوان نامزد نهایی ریاست شورای پنجم انتخاب شده است و در اولین جلسه رسمی شورای پنجم تصمیم نهایی اعلام خواهد شد.

ابراهیم امینی نایب رئیس شورای شهر تهران شد

با رأی اعضای شورای شهر، سیدابراهیم امینی  به عنوان نایب رئیس شورای شهر، بهاره آروین و زهرا نژادبهرام به عنوان منشی و علی اعطا منتخب جوان پنجمین دوره شورای شهر تهران با رای اعضا به عنوان سخنگوی این شورا تعیین شد.

شورای پنجم شورایی بی‌حاشیه خواهد بود/ آلودگی هوا و ترافیک اولویت‌های اول شورای آینده

محسن هاشمی رفسنجانی گزینه نهایی ریاست شورای شهر پنجم پس از انتخابش به عنوان گزینه نهایی ریاست شورای شهر پنجم توسط منتخبان شورا در جمع خبرنگاران اظهار داشت: انشاءالله ما شورای بی‌حاشیه‌ای را در 4 سال آینده خواهیم داشت.

وی تصریح کرد: شورا و شهرداری هر کدام وظایفی را براساس قانون دارند، اما ما تاکید بر تعامل بین دو طرف داریم و شورا نظارت کافی و وافی را در شهرداری خواهد داشت.

گزینه نهایی ریاست شورای شهر پنجم بیان کرد: بعد از موضوع خدماتی که اولویت هر شورا و شهرداری است، بحث بسیار مهم دیگر در شهر تهران بحث آلودگی هوا و ترافیک است.

هاشمی رفسنجانی افزود: ما باید بتوانیم با همکاری شهردار آینده، دولت و سایر دستگاه‌ها مشکل آلودگی هوا را برطرف و شاهد یک حمل و نقل روانی در شهر تهران باشیم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

: برای دریافت مشاوره درباره محسن هاشمی رفسنجانی رئیس شورای شهر تهران شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «محسن هاشمی رفسنجانی رئیس شورای شهر تهران شد» در کادر زیر بنویسید :
2 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید