کد مطلب: 18352 درج نظر
زمان مطالعه: 3 دقیقه
قضیه عکس جنجالی خواستگاری محسن فروزان + بیوگرافی

قضیه عکس جنجالی خواستگاری محسن فروزان + بیوگرافی

محسن فروزان مصردشتی دروازه‌بان فوتبال می‌باشد که مدتی دروازه بان تیم فوتبال استقلال بود. وی هم اکنون عضو...
زمان مطالعه: 3 دقیقه

mohsen3

محسن فروزان مصردشتی دروازه‌بان فوتبال می‌باشد که مدتی دروازه بان تیم فوتبال استقلال بود. وی هم اکنون عضو تیم خونه به خونه است. چندی پیش عکسی از مراسم خواستگاری محسن فروزان در فضای مجازی پخش شد که به تازگی خبر محرومیت محسن فروزان به خاطر انتشار آن عکس ها شنیده می شود. در ادامه این بخش آسمونی جزییات این خبر را می خوانید..

محسن فروزان ، سنگربان پیشین تیم استقلال پنجشنبه شب از نسیم نهالی، مدل معروف ایرانی به طور رسمی خواستگاری کرد. نسیم نهالی با انتشار عکسی از این رویداد نوشت: « بدون شک یکی از قشنگترین اتفاقهای زندگی اینه که کسی که باهاش عشق رو تجربه کردی،تو رو برای یک عمردر کنارش بخواد. امیدوارم که برای همه دوستای عزیزم این اتفاق قشنگ رخ بده و عشق اصلی ترین ملاک انتخاب باقی زندگی جوونهای کشورمون بشه. عزیزم ممنونم ازت که معنای عشق واقعی رو به من ثابت کردی، امیدوارم که تا آخر عمر بتونیم قدر همو بدونیم. شب خواستگاریمون1395/3/20» محسن فروزان هم بلافاصله با انتشار همین عکس نوشت: « دیشب شب خواستگاری از ملکه. همه چیزم ممنونم که منو پذیرفتی. مطمئنم که با بودنت من تبدیل به یک مرد کامل میشم. خدا جون شکرت .شب خواستگاریمون 1395/3/20.» با توجه به نوشته های فروزان و نسیم نهالی می توان اینطور برداشت کرد که جواب ملکه بله بوده و به این ترتیب باید به زودی شاهد داماد شدن این گلر باشیم.

محرومیت محسن فروزان

محسن فروزان دروازه بان سابق استقلال تهران به دلیل انتشار عکس های شخصی اش در فضای مجازی سه ماه از حضور در میادین ورزشی محروم شد. بر اساس حکمی که توسط کمیته اخلاق صادر شده است این مجازات به مدت 6 ماه به صورت تعلیق درمی آید و در صورت بروز تخلف از جانب این دروازه بان در مدت تعلیق حکم تعلیقی به مرحله اجرا درخواهد آمد.

mohsen1

بیوگرافی محسن فروزان

او فوتبال خود را از تیمهای پایه شهرداری خمام و پگاه گیلان آغاز کرد و در سن 16 سالگی به تیم بزرگسالان پگاه گیلان پیوست. سپس برای انجام خدمت سربازی به مدت دو سال (1386 تا 1388) به تیم نظامی ملوان بندر انزلی پیوست. وی پس از پایان خدمت سربازی به داماش رشت بازگشت. فروزان توسط فیروز کریمی به ترکیب اصلی داماش گیلان رسید.

محسن فروزان جزو بازیکنانی است که از آکادمی و پایه تیم فوتبال داماش گیلان به فوتبال ایران معرفی شده است.

وی سال 1389 به تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز پیوست و پس از پایان فصل، در سال 1390 به باشگاه فوتبال تراکتورسازی تبریز ملحق شد. فروزان در سال 1392 دوباره به گسترش فولاد بازگشت و با اتمام سال با قراردادی دوساله به تیم تراکتور سازی تبریز آمده او پس از مدتی قرارداد خود را با تراکتور سازی فسخ کرد. محسن فروزان در تیرماه سال 1393 با عقد قراردادی 2 ساله به تیم فوتبال استقلال تهران پیوست.در مهرماه 95 به دلیل انتشار عکس های خصوصی اش در فضای مجازی از طرف فدراسیون فوتبال به مدت 3 ماه از حضور در میادین محروم شد

سوابق ملی

سال 1382 دعوت به تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران و حضور در مسابقات نوجوانان آسیای ژاپن در سال 1383 که منجر به کسب مقام چهارم ایران شد. دعوت به تیم ملی جوانان ایران در اواخر سال 1383. حضور در مسابقات جوانان آسیا در کشور هندوستان سال 1384. کسب عنوان بهترین دروازه بان در مسابقات قهرمانی دانش آموزان جهان در کشور دانمارک در سال 2005 میلادی که تیم ملی فوتبال دانش آموزان ایران در آن سال قهرمان جهان شد. سال 1386 دعوت به تیم ملی المپیک ایران و حضور در مسابقات مقدماتی المپیک 2008 از جمله سوابق ملی فروزان است.

فروزان در سال 2012 با درخششی که در بازیهای لیگ و تیم تراکتورسازی داشت توانست نظر کیروش را به خود جلب کرده و به تیم ملی بزرگسالان دعوت شود. فروزان همچنین در سال 2015 به تیم ملی ایران برای مسابقات جام ملت‌های آسیا توسط کیروش دعوت شد.

mohsen2

افتخارات

باشگاهی

  • نائب قهرمانی لیگ برتر فوتبال ایران 92–1391 به همراه باشگاه تراکتور سازی تبریز
  • نایب قهرمانی لیگ برتر فوتبال ایران 91–90 به همراه باشگاه تراکتورسازی تبریز
  • بازیکن پدیده فوتبال لیگ برتر فوتبال ایران 91–90
  • برترین گلر جوانان جهان در سال 2006

ملی

  • قهرمانی با تیم ملی دانش آموزی در سال 2005 میلادی
  • بهترین دروازه بان در مسابقات قهرمانی دانش آموزان جهان در کشور دانمارک در سال 2005 میلادی

معرفی نویسنده:

ثبت نظر درباره «قضیه عکس جنجالی خواستگاری محسن فروزان + بیوگرافی»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 + 7 = ?