افشاگر اخبار آل سعود: محمد بن سلمان تا سه ماه دیگر به طور رسمی بر تخت می‌نشیند | آسمونی
کد مطلب: 31929 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
افشاگر اخبار آل سعود: محمد بن سلمان تا سه ماه دیگر به طور رسمی بر تخت می‌نشیند

افشاگر اخبار آل سعود: محمد بن سلمان تا سه ماه دیگر به طور رسمی بر تخت می‌نشیند

  به گزارش آسمونی:منابع نزدیک به خاندان سعودی اعلام کردند ملک سلمان، پادشاه عربستان، تا سه ماه دیگر به...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
 

به گزارش آسمونی:منابع نزدیک به خاندان سعودی اعلام کردند ملک سلمان، پادشاه عربستان، تا سه ماه دیگر به نفع پسرش از قدرت کناره‌گیری می‌کند. مجتهد، افشاگر اخبار پشت پرده آل سعود، دقایقی پیش در جدیدترین توییت خود نوشت محافل نزدیک به  ولیعهد سعودی اعلام کرده اند محمد بن سلمان در دیدارهایی که با رئیس جمهور آمریکا و «جرد کوشنر»، داماد وی، داشته است از هماهنگی‌ها برای کناره‌گیری پدرش حداکثر تا سه ماه دیگر  و نشستن خود بر تخت پادشاهی خبر داده است.

در این توییت آمده است: محافل نزدیک به محمد بن سلمان اعلام کرده اند وی با ترامپ و جرد کوشنر ( داماد ترامپ) هماهنگ کرده تا حداکثر 4 ژوئیه، ملک سلمان از قدرت کناره گیری کند و ولیعهد سعودی رسما بر تخت بنشیند.

این افشاگر اخبار پشت پرده آل سعود در ادامه گفته است: در صورتی که این اطلاعات صحت داشته باشد، باید وی تا سه ماه دیگر اعلام پادشاهی کند. وی همچنین گفته است منابع درباره علت انتخاب 4 ژوئیه برای این منظور صحبتی نکرده‌اند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره افشاگر اخبار آل سعود: محمد بن سلمان تا سه ماه دیگر به طور رسمی بر تخت می‌نشیند فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

ثبت نظر درباره «افشاگر اخبار آل سعود: محمد بن سلمان تا سه ماه دیگر به طور رسمی بر تخت می‌نشیند»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 * 6 = ?