کد مطلب:  9815 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
بیوگرافی محمدرضا خانزاده

بیوگرافی محمدرضا خانزاده

نام و نام خانوادگی : محمدرضا خانزادهمتولد : 30 دی 1370سمت : فوتبالیست زندگی :وی سابقه بازی در باشگاه‌های...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

نام و نام خانوادگی : محمدرضا خانزاده

متولد : 30 دی 1370

سمت : فوتبالیست 

درباره محمدرضا خانزاده

وی سابقه بازی در باشگاه‌های راه‌آهن، پرسپولیس تهران و ذوب‌آهن اصفهان و همچنین تیم‌های ملی زیر 17 سال، زیر 20 سال، زیر 22 سال و تیم ملی فوتبال ایران را دارد.

mohammadreza-khanzadeh(5)
mohammadreza-khanzadeh(5)

محرومیت و حواشی

خانزاده پس از بازی با لخویا در قطر با یک هوادار درگیر شد که فیلم این درگیری به سرعت به ایران رسید و دست به دست بین تعداد زیادی از مردم چرخید. به همین دلیل باشگاه پرسپولیس امروز با حضور خوردبین، کریم باقری، خانزاده و نژادفلاح تشکیل جلسه داد تا در این مورد تصمیم گیری کند.

خانزاده در این جلسه عذرخواهی کرد اما در نهایت نژادفلاح گفت که این بازیکن تا اطلاع ثانوی از همراهی پرسپولیس محروم است و 30 درصد از قراردادش هم به عنوان جریمه کسر می شود. محمدرضا خانزاده پس از جلسه کمیته انضباطی باشگاه در حالی که بسیار ناراحت بود در مقابل دوربین تلویزیون گفت: بعد از بازی به شدت ناراحت بودیم و من در مقابل آنچه پس از بازی با لخویا روی داد، هیچ صحبتی ندارم و برای چندمین بار از مردم به ویژه از هواداران پرسپولیس همان هوادارانی که برای بازی با النصر ورزشگاه را لبریز از جمعیت کردند و از پیشکسوتان و بزرگان پرسپولیس عذرخواهی می‌کنم و دست تک تک آنها را می‌بوسم.

mohammadreza-khanzadeh(3)
mohammadreza-khanzadeh(3)

وی ادامه داد: من در رسانه‌ها از جامعه ورزش، هواداران و پیشکسوتان عذرخواهی کردم و فقط امیدوارم این عذرخواهی من پذیرفته شود. در جلسه کمیته انضباطی هم قبل از هر صحبتی عنوان کردم که اشتباه خودم را می‌پذیرم. در آن لحظه به من توهین و فحاشی شد ولی قبول دارم که به عنوان بازیکن پرسپولیس باید خویشتنداری می‌کردم.

تیم باخته بود و از نظر روحی اصلا شرایط خوبی نداشتیم و با تاکید بر اینکه من به هیچ وجه و باز می‌گویم به هیچ وجه قصد توجیه ندارم اما امیدوارم این رویداد به طور دقیق بررسی شود، آنچه انجام دادم بدون مقدمه نبود اما می‌پذیرم که نباید واکنش نشان می‌دادم.

خانزاده خاطرنشان کرد: اینکه در به وجود آمدن این اتفاق نقش داشتم و پرسپولیس و هواداران و در کل مردم بابت آن آزرده شدند این روزها تبدیل به کابوس شب و روز من شده است. امیدوارم در آینده نه خودم و نه هیچ بازیکن دیگری با چنین تجربه‌ای روبرو نشود.

mohammadreza-khanzadeh(2)
mohammadreza-khanzadeh(2)

: برای دریافت مشاوره درباره بیوگرافی محمدرضا خانزاده فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «بیوگرافی محمدرضا خانزاده» در کادر زیر بنویسید :
5 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید