کد مطلب: 36776 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
گالری تصاویر محمد رضا گلزار

گالری تصاویر محمد رضا گلزار

محمدرضا گلزار از بازیگران خوب و پرطرفدار ایرانی است که تا به حال فیلم های زیادی از او دیده ایم. او در سریال...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
سرفصل های این مطلب:[بستن]

محمدرضا گلزار از بازیگران خوب و پرطرفدار ایرانی است که تا به حال فیلم های زیادی از او دیده ایم. او در سریال عاشقانه به خوبی درخشید و این روزها هم اجرای برنامه برنده باش را بر عهده دارد. آسمونی در این بخش گالری تصاویر محمد رضا گلزار را منتشر می کند.گالری تصاویر محمد رضا گلزار

محمدرضا گلزار (زاده 1 فروردین 1356 در تهران) هنرپیشه سینما، نوازنده (گیتار، پرکاشن)، مجری، خواننده و مدل ایرانی است.

اصلیت او آذری و متولد تهران است. او در تیم استان تهران، باشگاه پارس خودرو، شیشه و گاز، باشگاه پاس و باشگاه دیهیم بازیکن والیبال بوده‌است. تا آخر دبیرستان فعالیت هنری نداشت. پدرش با گیتار زدن مخالف بود، تنها گاهی با ارگ کار می‌کرد. تا سال سوم دبیرستان در رشته ریاضی تحصیل کرد. در سوم دبیرستان در کنکور دانشگاه آزاد در رشته مهندسی مکانیک در واحد تهران جنوب قبول شد و رزرو کرد. در سال آخر به رشته تجربی رفت و به قصد رشته دندانپزشکی کنکور داد ولی قبول نشد و به همان رشته مکانیک رفت. او فارغ‌التحصیل رشته مهندسی مکانیک از دانشگاه آزاد اسلامی است. گلزار فعالیت موسیقی خود را از سال 1377 به عنوان گیتاریست با گروه آریان آغاز کرد. او در گروه آریان گیتار، ارگ و پرکاشن نواخته‌است.

گلزار در سال 1379 برای نخستین بار در فیلم سام و نرگس ساخته ایرج قادری بازیگری سینما را تجربه کرد.

گلزار همچنین در زمینه موسیقی بند دارکوب را با رامین نصریانی و دیگران راه‌اندازی کرد. سپس بند ریزار (rezzar؛ مخفف محمدرضا گلزار) را ثبت کرد که فعال است.

بازی گلزار در فیلم‌هایی از مسعود کیمیایی و بهرام بیضایی و داریوش مهرجویی با وجود دعوت شدن هر بار به اسباب گوناگونی مقدور نشد.

معرفی نویسنده:

ثبت نظر درباره «گالری تصاویر محمد رضا گلزار»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

9 - 2 = ?