حجت‌الاسلام محمدحسن راستگو معروف به عمو راستگو درگذشت | آسمونی
کد مطلب: 56703 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
حجت‌الاسلام محمدحسن راستگو معروف به عمو راستگو درگذشت

حجت‌الاسلام محمدحسن راستگو معروف به عمو راستگو درگذشت

محمدحسن راستگو، مبتکر برنامه ویژه تعلیم و تربیت کودکان و نوجوانان به صورت کلاس و ...بود.

زمان مطالعه: 1 دقیقه

حجت‌الاسلام محمدحسن راستگو کارشناس حوزه تعلیم و تربیت که بچه‌ها به عنوان «عمو راستگو» می‌شناختنش، درگذشت.

به گزارش آسمونی به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام محمدحسن راستگو کارشناس حوزه تعلیم و تربیت سال 1332 هجری شمسی در شهر مشهد به دنیا آمد. او در سال دوم دبیرستان به حوزه علمیه مشهد وارد و سطح را در مشهد و تتمه سطح و دروس خارج حوزه را در قم گذراند.

محمدحسن راستگو، مبتکر برنامه ویژه تعلیم و تربیت کودکان و نوجوانان به صورت کلاس، اردو، دروس کلاسیک برای مربیان پرورشی، مراکز تربیت معلم، حوزه‌های علمیه و صدا و سیمای جمهوری اسلامی بود. (برنامه‌های بازی با کلمات، راز دایره ها و ...)

تحقیقات او در زمینه‌های عقاید، تعلیم و تربیت، روانشناسی، اخلاق، احکام، تاریخ، قصص قرآن، قصص کودکان و نوجوانان، مشاوره و راهنمایی، تفسیر قرآن، مسائل اجتماعی، ادبیات عرب، ادبیات فارسی، شعر و برنامه‌ریزی درسی است.

راستگو سال‌ها مدیریت مرکز مربی کودکان در حوزه علمیه و همچنین به مدت 35 سال اجرای برنامه‌های متعدد تلویزیونی برای کودکان را برعهده داشت. او پس از تحصیل علوم حوزوی تا خارج فقه و اصول به فعالیت در زمینه کلاس‌های ویژه کودکان و برپایی اردو پرداخت. راستگو در ده‌ها کشور آسیایی، آفریقایی و اروپایی به اجرای برنامه پرداخت.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره حجت‌الاسلام محمدحسن راستگو معروف به عمو راستگو درگذشت فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

نویسنده ر‌ُمان های راز گورستان مخفی و سکوت پرستو, همچنین فعال در بخش‌های مُد و زیبایی و سینمایی بخصوص معرفی جدیدترین فیلم و سریال‌های کره‌ای داخل آسمونی

Educated in English
Interested in Korean

ثبت نظر درباره «حجت‌الاسلام محمدحسن راستگو معروف به عمو راستگو درگذشت»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 * 9 = ?