کد مطلب: 44893 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
بیوگرافی محمد حدید پدر جی جی و بلا حدید + جدایی از شیوا صفایی

بیوگرافی محمد حدید پدر جی جی و بلا حدید + جدایی از شیوا صفایی

محمد حدید دو ازدواج رسمی داشته است و از سال 2013 تا 2019 هم با شیوا صفایی که یک مدل ایرانی و بزرگ شده ی نروژ است، نامزد بود.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
محمد حدید-mohamed hadid محمد حدید-mohamed hadid

محمد حدید یکی از برج سازهای معروف آمریکا و پدر جی جی و بلا حدید ، مدلینگ های معروف است. با آسمونی همراه باشید تا بیوگرافی و تصاویر ازدواج هایش را در ادامه ببینید.

بیوگرافی محمد حدید بیوگرافی محمد حدید

محمد انوار برج ساز اردنی-آمریکایی است.

محمد اصالتاً فلسطینی است. او بیشتر به خاطر ساختن هتل‌های لوکس و عمارت‌های بزرگ که عمدتاً در محله بل ایر در شهر لس آنجلس و در بورلی هیلز در شهرستان لس‌آنجلس، کالیفرنیا هستند شناخته شده‌است.

محمد انوار حدید‎، زاده 6 نوامبر 1948 در ناصریه فلسطین است . (هم اکنون ناصره یا ناصریه بزرگترین شهر در استان شمالی اسرائیل است. ناصره از سال 1922 تا 1948 در قلمرو فلسطین تحت سرپرستی بریتانیا و پیش از آن بخشی از امپراتوری عثمانی بود و بیشتر جمعیت آن را فلسطینیان مسیحی تشکیل می‌دادند. شهردار کنونی آن هم از مسیحیان فلسطینی است.)

ازدواج های محمد حدید ازدواج های محمد حدید

محمد حدید دو ازدواج رسمی داشته است و از سال 2013 تا 201911 هم با شیوا صفایی که یک مدل ایرانی و بزرگ شده ی نروژ است، نامزد بود.

همسر اول محمد حدید، مری باتلر نام دارد. آلانا و ماریل فرزندان او از همسر اولش مری باتلر است.

نام همسر دومش یولاندا (مدل هلندی-آمریکایی) است. جی جی، بلا حدید و پسرش اوار از همسر دومش یولاندا می باشند.

محمد حدید-mohamed hadid محمد حدید-mohamed hadid

نامزدی محمد حدید با شیوا صفایی :

شیوا صفایی یک مدل ایرانی ست که در سال 1980 در ایران متولد شد. او در کشور نروژ بزرگ شد و در سن 19 سالگی با خانواده اش به لس آنجلس مهاجرت کرد.

محمد حدید-mohamed hadid محمد حدید-mohamed hadid

محمد حدید، شیوا را در یک رستوران ملاقات کرد. شیوا صفایی در این مورد می گوید: «من با یکی از دوستانم برای ناهار به یک رستوران ایتالیایی رفته بودم که محمد را ملاقات کردم. او نیز در انتظار یکی از دوستانش بود. نمی دانم چرا ولی در همان جا بود که ما به سمت هم جذب شدیم. او در همان روز به من پیشنهاد داد تا با او قراری بگذارم. همه چیز به خوبی پیش رفت و دلیلش هم این بود که ما در مکان و زمان مناسبی یکدیگر را ملاقات کردیم.»

آنها سال 2013 در جزیره رمانتیک بالی نامزد و با هم زندگی می کردند ولی بطور رسمی ازدواج نکردند. تا اینکه نوامبر سال 2019 از هم جدا شدند. دلیل جدایی آنها، خیانت محمد حدید عنوان شده است.

مری باتلر همسر اول محمد حدید در کنار بلا و جی جی حدید دختران یولاندا همسر دوم محمد حدید مری باتلر همسر اول محمد حدید در کنار بلا و جی جی حدید دختران یولاندا همسر دوم محمد حدید

یولاندا همسر دوم محمد حدید در کنار دو دخترش بلا و جی جی یولاندا همسر دوم محمد حدید در کنار دو دخترش بلا و جی جی

محمد حدید و نامزد سابق ایرانی اش شیوا صفایی در قصر رویایی شان محمد حدید و نامزد سابق ایرانی اش شیوا صفایی در قصر رویایی شان

محمد حدید در کنار بلا ، جی جی و پسرش اوار محمد حدید در کنار بلا ، جی جی و پسرش اوار

محمد حدید-mohamed hadid محمد حدید-mohamed hadidمعرفی نویسنده:

نویسنده ر‌ُمان و فعال در بخش‌های مُد و زیبایی، آرایشی و آشپزی
هم‌چنین علاقمند به سریال‌های کره‌ای و اطلاع رسانی در این خصوص داخل آسمونی

ثبت نظر درباره «بیوگرافی محمد حدید پدر جی جی و بلا حدید + جدایی از شیوا صفایی»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

7 - 3 = ?