مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  18081 
1 نظر
1 نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
بیوگرافی محمد ناظم الشریعه

بیوگرافی محمد ناظم الشریعه

سید محمد ناظم الشریعه بازیکن سابق فوتسال اهل ایران است که در حال حاضر هدایت تیم ملی فوتسال ایران را برعهده دارد.
زمان مطالعه: 2 دقیقه

سید محمد ناظم الشریعه در اوایل دهه 70 وارد فوتسال شد و در سال 1375 به همراه تیم منتخب فارس در اولین دورهٔ مسابقات فوتسال کشوری حضور پیدا کرد. او یکی از برجسته ترین مربیان ایرانی فوتسال کشورمان است. اگر می خواهید در مورد سرمربی تیم ملی فوتسال بیشتر بدانید این بخش آسمونی را تا انتها مطالعه نمایید چرا که زندگینامه و بیوگرافی کامل سید محمد ناظم الشریعه به همراه متن گفتگویی که با اون انجام شده را برای شما عزیزان تهیه و تنظیم کرده ایم.

معرفی محمد ناظم‌الشریعه

سید محمد ناظم‌الشریعه بازیکن سابق فوتسال ایران است که در 31 شهریور 1348 متولد شده است. وی در حال حاضر هدایت تیم ملی فوتسال ایران را برعهده دارد. ناظم‌الشریعه بازیکن اسبق تیم‌های مرصاد شیراز، فوتسال صدرا و تیم ملی امید ایران می‌باشد.

فعالیت های ورزشی محمد ناظم‌الشریعه

بیوگرافی محمد ناظم‌الشریعه
بیوگرافی محمد ناظم‌الشریعه

محمد ناظم‌الشریعه دوران ورزشی خود را با فوتبال شروع کرد و در سال های 1364 تا 1368 در لیگ دسته یک فوتبال بازی می کرد. بازیکن سابق تیم‌ های مرصاد شیراز، صدرا و تیم ملی امید ایران می‌باشد. ناظم‌الشریعه در اوایل دهه 70 وارد حرفه فوتسال شد و در  سال 1375 به همراه تیم منتخب فارس در اولین دورهٔ مسابقات فوتسال کشوری حضور پیدا کرد؛ وی در دورهٔ دوم این مسابقات نیز به همراه باشگاه فوتسال صدرای شیراز و تحت عنوان مربی-بازیکن حضور داشت و مقام چهارم را کسب کرد.

دوران مربی گری محمد ناظم‌الشریعه

ناظم‌الشریعه پس از این‌که در دومین دورهٔ مسابقات فوتسال کشوری اولین تجربه مربی‌گری را کسب کرد در سال 1382 به عنوان مربی تیم ملی فوتسال امید ایران انتخاب شد و تا سال 1385 هدایت این تیم را برعهده داشت.

وی همچنین هدایت تیم‌های مختلفی از جمله جوانان صدرای شیراز و گیتی‌پسند نیز عهده‌دار بود و به همراه باشگاه فوتسال حفاری اهواز در سال‌های 1391 و 1392 به ترتیب عناوین سوم و چهارم لیگ برتر فوتسال ایران را کسب کرد و در هر دو سال به عنوان سرمربی فنی‌ترین تیم معرفی شد.

پس از چند سال حضور موفق در تیم حفاری اهواز، وی در سال 1393 به عنوان سرمربی تیم ملی فوتسال امید ایران و دستیار خسوس کاندلاس در تیم ملی فوتسال ایران، انتخاب و در سال 1394 به عنوان جانشین این سرمربی اسپانیایی، سرمربی تیم ملی فوتسال شد.

او در سال 1395به همراه تیم ملی قهرمان فوتسال جام ملت‌های آسیا 2016 در ازبکستان، و نامزد کسب عنوان بهترین سرمربی جهان در سال 2016 شد.

افتخارات

  • وی در همان مدت کوتاهی که هدایت تیم ملی را برعهده گرفت موفق به کسب عناوین زیر شد:
  • قهرمان مسابقات فوتسال جام ملت‌ های آسیا 2016 در ازبکستان
  • نامزد کسب عنوان بهترین سرمربی جهان در سال 2016
  • سب مدال برنز و سوم جام جهانی فوتسال 2016 کلمبیا شد، (هشتمین دوره جام جهانی فوتسال).
  • قهرمانی تیم ملی فوتسال در سال 1396 در مسابقات فوتسال جام ملت‌های آسیا 2018 چین تایپه
مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره بیوگرافی محمد ناظم الشریعه فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «بیوگرافی محمد ناظم الشریعه» در کادر زیر بنویسید :
5 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید