مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  18700 
درج نظر
طراحی ویترین و دکوراسیون موبایل فروشی

طراحی ویترین و دکوراسیون موبایل فروشی

امروزه دکوراسیون مغازه موبایل به یکی از مهم ترین موضوعات در بین افراد در زمینه دستگاه های الکترونیک تبدیل...
زمان مطالعه: 2 دقیقه

mobile-decor2
mobile-decor2

امروزه دکوراسیون مغازه موبایل به یکی از مهم ترین موضوعات در بین افراد در زمینه دستگاه های الکترونیک تبدیل شده، زیرا روز به روز به افرادی که موبایل را جزئی از وسایل ضروری زندگی می دانند افزوده می شود. پورتال آسمونی در این بخش اصول دکوراسیون موبایل فروشی به همراه جدیدترین مدل دکوراسیون موبایل فروشی را برای شما عزیزان تهیه و تنظیم کرده است که در ادامه می بینید.

بسیاری از افراد علاقه مند به تکنولوژی، سعی در دنبال کردن اخبار و مدل های جدید اینگونه دستگاه ها بوده که با سرعت زیادی در حال پیشرفت هستند. بنابراین طبیعی است که بازدید کننده ها و خریداران زیادی روزانه به مغازه های موبایل فروشی در سرتاسر شهر سر بزنند. در نتیجه داشتن دکوراسیونی که از دیگر مغازه های موجود در سطح شهر زیباتر و باشکوه تر باشد به جذب بیشتر مشتری کمک بسیار شایانی خواهد کرد.

مغازه های موبایل فروشی تقریبا در هر منطقه ای از شهر وجود دارند اما در دکوراسیون و نحوه چیدمان ویترین، با هم تفاوت های بسیاری دارند. تعدادی از مغازه ها دکوراسیون بسیار مدرنی دارند و تعدادی دیگر هم دکوراسیون و ویترینی کاملا ساده دارند. از دید بسیاری از طرحان، جذب کردن مشتری به داخل مغازه برای سفارش و خرید یک علم است و به هیچ وجه نباید با آن ساده برخورد کرد. بنابراین دکوراسیون مغازه باید چگونه باشد تا مشتریان بیشتری به داخل مغازه جذب شوند؟

اولین نکته رعایت نورپردازی صحیح در مغازه است. برای بسیاری از مغازه ها نورپردازی مهم است، مغازه موبایل هم از این قاعده مستثنی نیست. هیچ کس حاضر نیست در داخل مغازه ای کم نور به خرید موبایل مورد نظر خود بپردازد، زیرا مکان کم نور احساس ناامنی را در مشتری بوجود می آورد و در کنار اینکه نمی تواند دید خوبی بروی اجناس موجود در مغازه داشته باشد، از بالابردن بودجه خود برای خرید دستگاهی بهتر هراسناک است.

دومین نکته نوع آرایش محصولات است.طبقه بندی موبایل ها باید بر اساس برند، طرح و عملکرد صورت بگیرد. موبایل های بسیاری با قابلیت ها بیشتر از برندهای ناشناخته تر وجود دارند که از قیمت پایین تری برخوردار هستند، همیشه بیاد داشته باشید که مشتری معمولا طرح و استایل موبایل را بهتر بخاطر می سپارد تا ویژگی های دیگر.

نکته سوم هم نوع نمایش دستگاه های موبایل است همانطور که یک گل بدون برگ های سبزش زیبایی خود را تا حدود زیادی از دست می دهد یک مغازه موبایل فروشی هم بدون داشتن ویترین و مکانی که جدیدترین و بهترین دستگاه های موبایل را به شیوه ای زیبا بنمایش بگذارد، چیزی جز یک مغازه معمولی نخواهد بود.

COSMOTE یک اپراتور تلفن همراه یونانی است که در اروپا با چیزی حدود 21٫6 میلیون مشتری حضور وسیعی دارد و همین طور یک بازار توسعه یافته از 45 میلیون نفر در چهار کشور یونان، آلبانی، بلغارستان و رومانی می باشد.

این فروشگاه توسط KVB طراحی شده است. طراحی و نورپردازی یک فروشگاه الکترونیکی مانند موبایل یا کامپیوتر باید به گونه ای باشد که افراد را به خود جذب کند. رنگ بندی، نوع چیدمان و نورپردازی چیزی است که باعث جلوه ی بیشتر یک محصول می شود. استفاده از ترکیب رنگ های سبز، مشکی و سفید همراه با نورپردازی کافی، استفاده از تصاویر مناسب و نحوه ی چیدمان تلفن های همراه به صورت ویترین طراحی و دکور این فروشگاه ها چشمگیر تر کرده است.

mobile-decor3
mobile-decor3

mobile-decor5
mobile-decor5

mobile-decor6
mobile-decor6

mobile-decor7
mobile-decor7

mobile-decor8
mobile-decor8

mobile-decor1
mobile-decor1

mobile-decor4
mobile-decor4

 

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره طراحی ویترین و دکوراسیون موبایل فروشی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «طراحی ویترین و دکوراسیون موبایل فروشی» در کادر زیر بنویسید :
5 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید