کد مطلب:  23426 
10 نظر
10 نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
پیدا کردن مشخصات مزاحم تلفنی

پیدا کردن مشخصات مزاحم تلفنی

امروزه با فراگیر شدن تلفن همراه در بین افراد جامعه باعث شده که سرعت کار کاربران بیشتر شده و ارتباط برقرار...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

مشخصات مزاحم تلفن

امروزه با فراگیر شدن تلفن همراه در بین افراد جامعه باعث شده که سرعت کار کاربران بیشتر شده و ارتباط برقرار کردن افراد با یکدیگر آسان تر شود اما این فراگیر شدن نیر باعث بروز مشکلاتی نیز میشود که یکی از مهمترین مشکلات ، مشکل مزاحم تلفنی می باشد. ما در این بخش آسمونی ابن نکته را آموزش می دهیم که چگونه مزاحم تلفتی خود را غافلگیر کنید و مشخصات آن را بدست اورید پس در ادامه با ما همراه باشید.

سرویس شناسایی مشخصات شماره همراه

برای اینکار ما از سرویس اینترنتی اپ truecaller استفاده میکنیم.این سرور اینترنتی که دارای حدود 2 بیلیون شماره تلفن از جمله شماره ی خط های ایرانسل،همراه اول،رایتل و.. است و برای شناسایی تماس های ناشناس ، مسدود کردن تقریبا از هر 5 شماره 3 شماره در دیتابیس سایت موجود میباشداین نکته را نیز به شما یادآور شویم که شما میتوانید این برنامه را  بر روی گوشی خود نصب کرده یا از سرویس اینترنتی آن استفاده کنید که ما در اینجا از وبسایت آنها استفاده خواهیم کرد.

آموزش نحوه پیداکردن اطلاعات صاحب خط

پیدا کردن مشخصات مزاحم تلفنی
پیدا کردن مشخصات مزاحم تلفنی

1- ابتدا با فیلترشکن وارد سایت truecaller شوید و در کارد جستجو پیش کد کشور را روی ایران (+98) تنظیم کرده و شماره تلفن شخص مزاحم یا کسی را که نمیشناسید را وارد و بر روی search کلیک کنید.
2- در صورتی که شانس با شما یار باشد اسم و فامیل واقعی مزاحم و شخص ناشناس،نمایش داده میشود! همچنین truecaller دارای تنظیمات اضافی برای نمایش مشخصات، آدرس بیشتر و محل تقریبی شماره تلفن مورد نظر است که در ابتدا به صورت رایگان عرضه میشد اما حالا با پرداخت هزینه در دسترس قرار میگیرد.
3- اگر نام و مشخصات شما ،دوستان و آشنایان در پایگاه داده truecaller موجود است و نمیخواهید این اطلاعات در این سایت نمایش داده شود،وارد بخش unlist وب سایت شوید و شماره تماس و کد امنیتی را وارد و بر روی دکمه unlist کلیک کنید.

: برای دریافت مشاوره درباره پیدا کردن مشخصات مزاحم تلفنی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «پیدا کردن مشخصات مزاحم تلفنی» در کادر زیر بنویسید :
3 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید