بیمارستان صحرایی در البرز افتتاح شد | آسمونی
کد مطلب: 54542 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
بیمارستان صحرایی در البرز افتتاح شد

بیمارستان صحرایی در البرز افتتاح شد

رئیس شبکه بهداشت و درمان فردیس با بیان اینکه مراکز بیمه می‌توانند با نقاهتگاه و بیمارستان صحرایی عقد قرارداد حمایتی داشته باشند، عنوان کرد: شهروندانی که دارای دفترچه بیمه هستند پرداخت هزینه‌هایشان کمتر خواهد بود.

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی : محمدرضا ترابی روز چهارشنبه یکم مرداد در مراسم بهره برداری از نقاهتگاه بیماران کرونایی در شهرستان فردیس با اشاره به وضعیت شیوع کرونا در این شهرستان اظهار کرد: فردیس در حال حاضر در وضعیت هشدار قرار دارد.

به گزارش ایسنا، وی با اشاره به ویژگی‌های نقاهتگاه راه اندازی شده در این شهرستان ادامه داد: در این نقاهتگاه بیمارستان صحرایی نیز مستقر است که با تکمیل تمام امکانات و تجهیزات پزشکی مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان فردیس با اشاره به اینکه مراکز بیمه می‌توانند با نقاهتگاه و بیمارستان صحرایی عقد قرارداد حمایتی داشته باشند، عنوان کرد: شهروندانی که دارای دفترچه بیمه هستند پرداخت هزینه‌هایشان کمتر خواهد بود.

ترابی گفت: این نقاهتگاه دارای امکاناتی از جمله ویلچر، کپسول اکسیژن، اتاق رختکن پرسنل، اتاق احیا، دستگاه نوار قلب، سرویس‌های بهداشتی مجزا برای بانوان و آقایان و انبار ملزومات که نیاز این مجموعه را تا یک ماه آینده برطرف خواهد کرد، است.

شش میلیارد تومان برای نقاهتگاه و بیمارستان صحرایی در نظر گرفته شده است

در ادامه این مراسم ابوالفضل اینانلو، فرماندار فردیس، گفت: این نقاهتگاه با توجه به شیوع موج دوم ویروس کرونا در استان، افتتاح شده است.

وی با اشاره به همکاری مدیریت شهری برای مقابله با کرونا، گفت: دو سالن از مجموعه مدیریت شهری با ظرفیت هر کدام ۱۰۰ تخت بیمارستانی به این مهم اختصاص یافته است.

فرماندار شهرستان فردیس با تاکید بر اینکه برای این مجموعه تا کنون شش میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده است، گفت: تا کنون چهار میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان هزینه شده است.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره بیمارستان صحرایی در البرز افتتاح شد فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

ثبت نظر درباره «بیمارستان صحرایی در البرز افتتاح شد»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 * 6 = ?