کد مطلب:  39118 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آموزش‌ و پرورش در آتش‌سوزی مدرسه زاهدان مقصر است

آموزش‌ و پرورش در آتش‌سوزی مدرسه زاهدان مقصر است

به گزارش آسمونی:نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عملکرد وزیر آموزش و پرورش تاکید کرد:...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آموزش‌ و پرورش در آتش‌سوزی مدرسه زاهدان مقصر است
آموزش‌ و پرورش در آتش‌سوزی مدرسه زاهدان مقصر است

به گزارش آسمونی:نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عملکرد وزیر آموزش و پرورش تاکید کرد: آقای وزیر آموزش و پرورش قبل از استیضاح مجدد استعفای خود را امضا کنید که بتوانید با آرامش بخوابید.

علیم یارمحمدی در تذکری شفاهی در جلسه علنی امروز مجلس خطاب به هیات رییسه مجلس گفت: حادثه آتش سوزی مدرسه زاهدان که منجر به فوت چند طفل معصوم شد را به مردم ایران و خانوادگان این فرشتگان تسلیت می‌گویم، هیئت رییسه مجلس؛ اینجانب تاکنون ده ها فقره مکاتبه طرح سوال و تذکر در خصوص پایین بودن شاخصه‌های آموزشی استان به خصوص بلوچستان را از وزرای آموزش و پرورش داشته‌ام که در این راستا از جانب افراطیون متهم به سهم‌خواهی و قومیت‌گرایی شده‌ام. اما اعتقاد راسخ داشته ام که آموزش و پرورش استان در تب مدیریت عده‌ای خاص می‌سوزد.

وی خطاب به وزیر آموزش و پرورش گفت: به دردهایم گوش فرا دادید ولی علی رغم تصمیمات هیئت رییسه مجلس عمل نکردید، اصرار داشتید که مدیریت استان یک مدیریت نمونه است، چرا از ظرفیت این مدیران نمونه در سایر نقاط کشور و مرکز استفاده نکردید تا خدمات ملی ارائه دهند، متأسفانه 90 درصد مدارس غیرانتفاعی استان و همچنین مدارس اجاره‌ای دولتی وضعیت بدی دارند که دلیل آن روشن است، به دلیل استفاده از رانت و مجوزهای خاص در حال فعالیت هستند. ملت ایران آتش سوزی مدرسه شین آباد پیرانشهر، زیر آوار ماندن دختر معصوم چابهاری و سوختن نونهالان زاهدانی را هرگز از یاد نخواهند برد.

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: آقای وزیر آموزش و پرورش؛ آمار معلمان فوتی که به دلیل عدم راه اندازی پردیس دانشگاهی فرهنگیان چابهار در طول مسیر زاهدان قربانی حوادث جاده ای شده و می‌شوند را به این آمار اضافه کنید، آنگاه متوجه خواهید شد که وزارت آموزش و پرورش متولی یک قربانگاه شده است که خودش از آن بی خبر است، قبل از استیضاح مجدد استعفای خود را امضا کنید که بتوانید با آرامش بخوابید.

علی مطهری رییس وقت جلسه علنی امروز مجلس در پاسخ به یارمحمدی گفت: آموزش و پرورش در مسئله آتش سوزی زاهدان مقصر است، زیرا در حادثه شین آباد تصریح کردند که از این به بعد بخاری‌های نفتی در مدارس استفاده نکنند و متأسفانه این اتفاق افتاد.

منبع: ایسنا

: برای دریافت مشاوره درباره آموزش‌ و پرورش در آتش‌سوزی مدرسه زاهدان مقصر است فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «آموزش‌ و پرورش در آتش‌سوزی مدرسه زاهدان مقصر است» در کادر زیر بنویسید :
4 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید