کد مطلب: 55568 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ریزش معدن در هجدک کرمان

ریزش معدن در هجدک کرمان

رماندار شهرستان راور از ریزش معدن زغالسنگ در منطقه هجدک خبر داد.

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی : "مالک اژدری" در تشریح جزییات این خبر اظهار کرد: متاسفانه ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه امروز معدن زغا لسنگ هجدک ریزش کرده و پنج نفر از کارگران محبوس شده اند.

وی افزود: تاکنون دو نفر از کارگران به بیرون از معدن منتقل شده اند که متاسفانه یک نفر از آنها جان خود را از دست داده و یک نفر دیگر به بیمارستان شهید باهنر کرمان انتقال داده شده است.

اژدری با اشاره به اینکه عملیات جستجو برای نجات سه کارگر دیگر همچنان ادامه دارد، بیان کرد: بنده در محل معدن حضور دارم و موارد تکمیلی را به مردم اطلاع رسانی خواهیم کرد

۱۵:۴۶/ دکتر "محمد صابری" رییس مرکز فوریتهای پزشکی و پیش اورژانسی دانشگاه علوم پزشکی کرمان نیز با اشاره به ریزش معدن زغال سنگ هجدک از توابع شهرستان راور گفت: متاسفانه در این حادثه تاکنون یک نفر جان خود را از دست داد و یک نفر نیز مصدوم شده است

وی با اشاره به نامشخص بودن سرنوشت ۳ کارگر محبوس شده در معدن زغالسنگ هجدک، ادامه داد: در این حادثه به گفته اطرافیان هنوز ۳ کارگر در معدن محبوس می‌باشند لذا نیروهای اورژانس و هلال‌ احمر در محل مستقر هستند.

۱۶:۵۲ / رییس اورژانس کرمان از فوت ۳ کارگر دیگر محبوس شده خبر داد و گفت: لحظاتی پیش تیم های نجات و امداد به ۳ کارگر دیگر محبوس شده دسترسی پیدا کردند که متاسفانه هر ۳ نفر فوت کرده بودند.

۱۸:۳۲/ عملیات جستجو برای نجات کارگران معدن زغالسنگ هجدک پایان یافت و سه کارگر دیگر از زیر آوار بیرون آورده شدند و متاسفانه هر سه نفر به دلیل گازگرفتگی شدید و ریزش زغالسنگ جان خود را از دست دادند.

اسامی جانباختگان حادثه ریزش معدن هجدک به شرح زیر است:

  1. سید رحیم حسینی
  2. مصطفی گلستانی
  3. امیر رضا دورانی
  4. میثم رامشک

«عبدالله جباری» تنها مصدوم حادثه در بیمارستان شهید باهنر کرمان بستری است.

معرفی نویسنده:

تحصیلکرده رشته زبان انگلیسی و علاقمند به اخبار و موضوعات روز ایران و جهان، تازه ترین نوشته های من در بخش اخبار آسمونی منتشر میشه

ثبت نظر درباره «ریزش معدن در هجدک کرمان»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

9 - 5 = ?