کد مطلب:  55568  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ریزش معدن در هجدک کرمان

ریزش معدن در هجدک کرمان

رماندار شهرستان راور از ریزش معدن زغالسنگ در منطقه هجدک خبر داد.

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی : "مالک اژدری" در تشریح جزییات این خبر اظهار کرد: متاسفانه ساعت 11 و 30 دقیقه امروز معدن زغا لسنگ هجدک ریزش کرده و پنج نفر از کارگران محبوس شده اند.

وی افزود: تاکنون دو نفر از کارگران به بیرون از معدن منتقل شده اند که متاسفانه یک نفر از آنها جان خود را از دست داده و یک نفر دیگر به بیمارستان شهید باهنر کرمان انتقال داده شده است.

اژدری با اشاره به اینکه عملیات جستجو برای نجات سه کارگر دیگر همچنان ادامه دارد، بیان کرد: بنده در محل معدن حضور دارم و موارد تکمیلی را به مردم اطلاع رسانی خواهیم کرد

15:46/ دکتر "محمد صابری" رییس مرکز فوریتهای پزشکی و پیش اورژانسی دانشگاه علوم پزشکی کرمان نیز با اشاره به ریزش معدن زغال سنگ هجدک از توابع شهرستان راور گفت: متاسفانه در این حادثه تاکنون یک نفر جان خود را از دست داد و یک نفر نیز مصدوم شده است

وی با اشاره به نامشخص بودن سرنوشت 3 کارگر محبوس شده در معدن زغالسنگ هجدک، ادامه داد: در این حادثه به گفته اطرافیان هنوز 3 کارگر در معدن محبوس می‌باشند لذا نیروهای اورژانس و هلال‌ احمر در محل مستقر هستند.

16:52 / رییس اورژانس کرمان از فوت 3 کارگر دیگر محبوس شده خبر داد و گفت: لحظاتی پیش تیم های نجات و امداد به 3 کارگر دیگر محبوس شده دسترسی پیدا کردند که متاسفانه هر 3 نفر فوت کرده بودند.

18:32/ عملیات جستجو برای نجات کارگران معدن زغالسنگ هجدک پایان یافت و سه کارگر دیگر از زیر آوار بیرون آورده شدند و متاسفانه هر سه نفر به دلیل گازگرفتگی شدید و ریزش زغالسنگ جان خود را از دست دادند.

اسامی جانباختگان حادثه ریزش معدن هجدک به شرح زیر است:

  1. سید رحیم حسینی
  2. مصطفی گلستانی
  3. امیر رضا دورانی
  4. میثم رامشک

«عبدالله جباری» تنها مصدوم حادثه در بیمارستان شهید باهنر کرمان بستری است.

: برای دریافت مشاوره درباره ریزش معدن در هجدک کرمان فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «ریزش معدن در هجدک کرمان» در کادر زیر بنویسید :

3 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید