کد مطلب:  57641 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
جزئیات صحبتهای پزشک معالج مهرداد میناوند چیست؟

جزئیات صحبتهای پزشک معالج مهرداد میناوند چیست؟

دکتر هاشمیان: متاسفانه میناوند به حرفم گوش نکرد و به بیمارستان مسیح دانشوری نرفت.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

دکتر محمدرضا هاشمیان با حضور در یکی از برنامه‌های شبکه افق، صحبتهایی در خصوص بیماری مهرداد میناوند بازگو کرد که در ادامه می بینید.

به گزارش آسمونی به نقل از صدا و سیما، پزشک معالج مهرداد میناوند و علی انصاریان گفت:

یک روز مهرداد میناوند با من تماس گرفت و گفت که نتیجه آزمایش کرونایش مثبت شده است و من هم گفتم یکی از دارو‌هایی را که می‌تواند به او کمک کند، مصرف کند و سریعا خود را به بیمارستان برساند که به این حرف من توجه نکرد.

وی افزود: البته 24 ساعت بعد با من تماس گرفت و گفت شرایطم عادی شده و به حالت قبل برگشته است و مشکل خاصی ندارم، اما بعد از چند روز بی خبری، مهرداد زمانی که با من تماس گرفت حتی از لحن صدایش هم نمی‌توانستی تشخیص بدهی که او مهرداد میناوند است یا خیر؟

دکتر هاشمیان افزود: متاسفانه کووید 19 بیست درصد از ریه‌های میناوند را درگیر کرده بود و زمانی که به او گفتم هرچه سریعتر به بیمارستان مسیح دانشوری مراجعه کند، اما او خودداری کرد و گفت به آن جا نمی‌روم، زیرا می‌ترسم بیماری ام تشدید شود.

وی در پایان گفت: بعد‌ها از طریق آقای علی پروین متوجه شدم که مهرداد میناوند به بیمارستان لاله مراجعه کرده و بستری شده است که این موضوع بسیار دیر بود و شرایطی را ایجاد کرد که به نوعی می‌شد گفت کار از کار گذشته بود.

نظر خود را درباره «جزئیات صحبتهای پزشک معالج مهرداد میناوند چیست؟» در کادر زیر بنویسید :
2 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید