کد مطلب:  45282 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
مایکروسافت باری دیگر یک تریلیون دلاری شد

مایکروسافت باری دیگر یک تریلیون دلاری شد

این بار سهام مایکروسافت به ارزش 1 تریلیون دلار رسید، مایکروسافت هفته پیش یک کامپیوتر شش هزار دلاری و یک استند هزار دلاری را معرفی کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

این بار سهام مایکروسافت به ارزش 1 تریلیون دلار رسید، مایکروسافت هفته پیش یک کامپیوتر شش هزار دلاری و یک استند هزار دلاری را معرفی کرد. سهام شرکت های آلفابت و فیسبوک به ترتیب 5/3 ، 9/2 درصد بود.به گزارش وب سایت آسمونی، سهام اپل با وجود رشد 9 درصدی بازهم به اندازه 2/18 درصد با رشد سال گذشته فاصله دارد. همه این اتفاقات دست به دست هم دادند و موجب شدند که مایکروسافت نسبت به نزدیک ترین رقبای خود یعنی آمازون و اپل ، بیش از صد میلیارد دلار فاصله داشته باشد.نتایجی که مایکروسافت بدست آورده به دلیل عدم تاثیرگذاری قوانین سخت وزارت دادگستری آمریکا نسبت به شرکت های تکنولوژیک و رفتارهای انحصار طلبی دولت آمریکا است که نتوانسته بر شرکت مایکروسافت تاثیر بگذارد.

تحلیل گر شرکت Piper Jaffray، الکسین زوکین در این باره این چنین اظهار نظر می کند:مایکروسافت در حوزه IT موقعیت پایداری دارد و همین موقعیت موجب پایداری ارزش سهام مشتریان در بدترین دوران رکود اقتصادی می شود. علی رغم این اقتصاد آمریکا پایداری لازم را داشته و ضعف یا رکودی ندارد. رشد و توسعه مایکروسافت به آخرین حد خود رسیده است.در حال حاضر 36 آنالیزور نسبت به خرید سهم مایکروسافت پیشنهاداتی ارائه کرده اند و بنا به پیش بینی رشد 7 درصدی باز هم ادامه خواهد داشت و به رقم 4/131 درصد خواهد رسید. البته تحلیل گری فروش سهام این شرکت را بهترین راه حل می داند و نفر دیگری صبر و انتظار را بهترین روش تلقی می کند. در حال ارزش سهام شرکت مایکروسافت به بیش از 1 تریلیون دلار رسیده و امروزه به عنوان موفق ترین شرکت تکنولوژیک در سراسر دنیا شناخته می شود.

شایان ذکر است که مایکروسافت در سال مالی 2010 بیش از 62 میلیارد دلار درآمد فروش، بیش از 10 میلیارد دلار سود خالص و 89٬000 کارمند در کشورهای مختلف دنیا داشته‌است. فعالیت اصلی آن در زمینهٔ طراحی، توسعه، ساخت، صدور مجوز، پشتیبانی و ارائهٔ خدمات نرم‌افزاری برای ابزارهای رایانه‌ای می‌باشد.پرفروش‌ترین محصولات مایکروسافت، سیستم‌عامل «ویندوز» و نرم‌افزار «آفیس» است و شعار اصلی شرکت «یک رایانه روی هر میز و در هر خانه، که نرم‌افزارهای مایکروسافت را اجرا کند» می‌باشد. این دو محصول با سهمی حدود 90٪ در سال 2003 برای مایکروسافت آفیس و در سال 2006 برای ویندوز جایگاه مهمی در بازار فروش محصولات کامپیوترهای شخصی و کامپیوترهای رومیزی پیدا کردند.این افزایش ارزش نشان می دهد که عملکرد مایکروسافت در ماه های اخیر بهتر از رقبا بوده و همین امر موجب شد تا به یک شرکت بزرگ تر تبدیل شود. با وجود رقبا سرسخت تر مایکروسافت این بار توانست به موفقیت دست یابد.

: برای دریافت مشاوره درباره مایکروسافت باری دیگر یک تریلیون دلاری شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «مایکروسافت باری دیگر یک تریلیون دلاری شد» در کادر زیر بنویسید :

4 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید