مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  33867 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آموزش میکرواسکالپ

آموزش میکرواسکالپ

میکرواسکالپ یک راه حلی است که به تازگی باب شده و برخی از کسانی که دچار ریزش مو شده اند به دنبال آن می روند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

میکرواسکالپ یک راه حلی است که به تازگی باب شده و برخی از کسانی که دچار ریزش مو شده اند به دنبال آن می روند اما سوال اینجاس که اسکالپ چیست و برای چه کسانی مناسب می باشد؟ آسمونی در این بخش به معرفی و آموزش میکرواسکالپ می پردازد. یکی از عناصری که انسان در طول کامل زندگی خود به دنبال آن بوده است و خواهد بود زیبایی می باشد، زیبایی یک رکن جدا نشدنی از انسان بوده و همچنین طلب آن در انسان ذاتی و فطرتی می باشد. یکی از عواملی که زیبایی را از انسان سلب می کند ریزش مو می باشد، ریزش مو در افرادی که دچار استرس و اضطراب هستند و همچنین سابقه ریزش مو به شکل خانوادگی را دارند رخ می دهد که در هر سنی آزار دهنده بوده و اعتماد به نفس فرد را تا حد زیادی پایین می آورد.

میکرو اسکالپ چیست؟ (آموزش میکرواسکالپ تاتو مو)

واژه اسکالپ  به معنی کف سر و یا پوست سر است اما در واقع به منطقه ی کف سر اصطلاحا اسکالپ گفته می شود و کلمه ی میکرو که قبل از آن استفاده می شود به معنی هاشور زدن  است که در کنار هم معنی هاشور زدن کف سر می باشد.

آموزش میکرو اسکالپ
آموزش میکرو اسکالپ

آموزش میکرو اسکالپ  

روش میکرو اسکالپ برای چه کسانی انجام میشود 1- افرادی که دچار کم پشتی و یا طاسی سر هستند که نمی توانند کاشت مو و یا ترمیم مو انجام دهند. 2- افرادی که دچار به ریزش مو و طاسی مقطعی می شوند. 3- افرادی که دارای خط اسکار، شکستگی سر و یا زخم خاصی در سر دارند و از سرشان خونرسانی ندارند. 4- کسانی که از بیماری آلوپسی آره آتا نوع سکه ای رنج می برند. 5- برای کودکانی که نمی توانند کاشت مو و ترمیم مو انجام دهند.

نکته:

مدت زمان لازم برای اسکالپ یا میکروپگیمنتیشن 2 الی 5 جلسه 2 تا 4 ساعت طول میکشد و و مراحل در 5 ماه انجام میشود .

مراقبت های بعد از اسکالپ سر

1- تا 3 روز استحمام نکردن و استفاده از شامپوهایی بچه که فاقد مواد شیمیایی و فاقد چربی است که بهتر است پوست چرب برای گرفتن چربی پوست سر خود باید از ضد عفونی کننده و یا الکل استفاده کرد و استفاده از پماد البته برای افراد با پوست سر چرب حتما در حد مجاز 3-قرار نگرفتن زیر تابش و نور مستقیم  آفتاب

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره آموزش میکرواسکالپ فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «آموزش میکرواسکالپ» در کادر زیر بنویسید :
2 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید