کد مطلب: 23750 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
حکم زندان مسی با جریمه نقدی از بین می‎رود

حکم زندان مسی با جریمه نقدی از بین می‎رود

به گزارش آسمونی، دادستان کل اسپانیا روی پرونده معاوضه حکم 21 ماه زندان تعلیقی مسی با جریمه نقدی کار...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، دادستان کل اسپانیا روی پرونده معاوضه حکم 21 ماه زندان تعلیقی مسی با جریمه نقدی کار می‌کند. ستاره تیم فوتبال بارسلونا به خاطر فرار مالیاتی 4.1 میلیون یورویی مربوط به قرارداد حق پخش تصاویرش محکوم شده و حکم او بازگرداندن این رقم به اضافه 21 ماه حبس بوده که به خاطر قوانین اسپانیا اجرا نخواهد شد.

حکم زندان مسی با جریمه نقدی از بین می‎رود
حکم زندان مسی با جریمه نقدی از بین می‎رود

قانون اسپانیا می‌گوید او نباید زندانی شود چون سابقه جرم ندارد و این اولین جرمش بوده است. در نتیجه زندانی نمی‌شود. اما به هر حال حکم زندانی دارد و در صورت تکرار مورد مشابه شاید زندانی هم بشود. روزنامه کاتالانی ال موندو مدعی شده این بازیکن باید 252 هزار یورو به عنوان جریمه پرداخت کند تا حکم زندانی‌اش با جریمه نقدی تعویض شود.

همچنین پدر او که به دلیل همکاری با پسرش به 15 ماه حبس محکوم شده بود هم باید 180 هزار یورو پرداخت کند. او امور مسی را انجام می‌دهد و ستاره آرژانتینی در دادگاه اعلام کرده بود که خودش از موضوع مالیات خبری نداشته و به پدرش هم اعتماد کامل دارد.

منبع: خبرگزاری مهر

در صورت نیاز به مشاوره یا تبلیغات درباره موضوع فوق از طریق تلفن ثابت با شماره  02170705154 تماس بگیرید

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

ثبت نظر درباره «حکم زندان مسی با جریمه نقدی از بین می‎رود»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

7 - 5 = ?