کد مطلب:  37679 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
رسمی ؛ لیونل مسی بدلیل مصدومیت ال کلاسیکو را از دست داد

رسمی ؛ لیونل مسی بدلیل مصدومیت ال کلاسیکو را از دست داد

لیونل مسی مهاجم و فوق ستاره بارسلونا بدلیل مصدومیت در بازی شب گذشته در برابر سویا ، به مدت سه الی چهار هفته...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

لیونل مسی مهاجم و فوق ستاره بارسلونا بدلیل مصدومیت در بازی شب گذشته در برابر سویا ، به مدت سه الی چهار هفته از میادین به دور خواهد بود . به گزارش آسمونی ، لیونل مسی فوق ستاره آرژانتینی تیم بارسلونا ، در بازی شب گذشته در برابر سویا در دقیقه 17 بعد از برخورد با وازکز بازیکن سویا ، به زمین افتاد و مصدوم شد . پزشکان تیم بلافاصله به بالای سر مسی آمدند و مسی درخواست تعویض داد . عثمان دمبله به جای او به زمین آمد و مسی مستقیما راهی کلینیک بارسلونا شد .

رسمی ؛ لیونل مسی بدلیل مصدومیت ال کلاسیکو را از دست داد
رسمی ؛ لیونل مسی بدلیل مصدومیت ال کلاسیکو را از دست داد

بعد از انجام آزمایشات مشخص شد که لیونل مسی به مدت سه الی چهار هفته از میادین فوتبال به دور خواهد بود . این به منزله از دست دادن بازی مقابل اینتر میلان در لیگ قهرمانان اروپا و از آن مهم تر دیدار ال کلاسیکو پیش رو است .

نکات قابل توجه

پیش از این نیز در سال 2015 تیم بارسلونا موفق شد بدون حضور مسی در ال کلاسیکو تیم رئال مادرید را با چهار گل در هم بشکند . البته مسی در نیمه دوم به زمین وارد شد ولی عمده کار ، تا قبل از حضور او به زمین انجام شده بود . چهار گل اینیستا ، سوارز و نیمار ، کار را تا قبل از حضور لیونل مسی در زمین تمام کرده بود . نکته جالب توجه عدم نتیجه گیری رئال مادرید در آن زمان تحت رهبری رافائل بنیتز بود و به نظر می رسد تاریخ در حال تکرار شدن است . تیم لوپتگی وضعیت خوبی ندارد و در بازی روز گذشته در برابر لوانته 2 بر 1 بازی را واگذار کرده است . حال باید دید که همان طور که بنیتز بعد از باخت در برابر بارسلونا اخراج شد و زیدان به تیم اصلی آمد و تمامی معادلات را بر هم زد ، آیا در صورت باخت رئال مادرید لوپتگی برکنار خواهد شد و سرمربی بهتری جایگزین او می شود یا خیر ؟! نکته جالب توجه دیگر این ال کلاسیکو عدم حضور فوق ستاره های هر دو تیم یعنی کریستیانو رونالدو و لیونل مسی است . رونالدو که در یوونتوس در حال توپ زنیست و مسی بدلیل مصدومیت این بازی را از دست خواهد داد . باید دید چه اتفاقی در این ال کلاسیکو رخ خواهد داد ؟!

: برای دریافت مشاوره درباره رسمی ؛ لیونل مسی بدلیل مصدومیت ال کلاسیکو را از دست داد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «رسمی ؛ لیونل مسی بدلیل مصدومیت ال کلاسیکو را از دست داد» در کادر زیر بنویسید :

8 - 4 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید