کد مطلب:  56684 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
واکنش مسی به ماموران مالیاتی: دیوانه ‌ام کردید

واکنش مسی به ماموران مالیاتی: دیوانه ‌ام کردید

در واقع این اظهارنظرهای مسی می‌تواند یک زنگ خطر دیگر برای بارسلونا و هواداران این تیم محسوب شود و نشان می دهد که این فوق ستاره آرژانتینی همچنان از حضور در ا

زمان مطالعه: 2 دقیقه

بازگشت لیونل مسی به بارسلونا با سماجت و کنترل بازرسان مالیاتی همراه بود که عصبانیت فوق ستاره آرژانتینی را در پی داشت.

به گزارش آسمونی به نقل از ورزش سه، لیونل مسی این روزها کم حوصله تر از هر زمان دیگری نشان می دهد. این فوق ستاره آرژانتینی درون زمین مسابقه نیز خیلی زود از کوره در می رود و به نظر می‌رسد که او حداقل در مقطع کنونی از انگیزه کافی برخوردار نیست؛ موضوعی که شاید علت اصلی آن مخالفت باشگاه بارسلونا با جدایی او در تابستان بوده است.

اما این خشم لئو مسی روز 19 نوامبر در بازگشت او از اردوی تیم ملی آرژانتین به بارسلونا نیز کاملاً قابل مشاهده بود؛ جایی که هواپیمای مسی در فرودگاه ال پرات به زمین نشست اما با سختگیری تمام و کمال بازرسان مالیاتی روبرو شد.‌ در واقع آنها از مسی درباره مدارک هواپیما و مسائل دیگر سوال کردند.

واکنش مسی به ماموران مالیاتی: دیوانه ‌ام کردید
واکنش مسی به ماموران مالیاتی: دیوانه ‌ام کردید

سوالات مکرر بازرسان باعث عصبانیت و کلافگی لیونل‌مسی شده بود؛ موضوعی که باعث شد که هنگام ترک فرودگاه و نشستن در اتومبیل بگوید: " بعد از 15 ساعت پرواز باید با سوالات مالیاتی هم روبرو شوم. دیوانه کننده است."

از طرفی طی روزهای گذشته مصاحبه جنجالی مشاور سابق آنتوان گریزمان حواشی بسیار زیادی را ایجاد کرد. در واقع اولاتس علت اصلی عدم موفقیت ستاره فرانسوی در بارسلونا را لیونل مسی دانسته و در این باره گفته بود: " آنتوان زمانی وارد بارسا شد که باشگاه مشکلات زیادی داشت. در بارسا همه چیز حول مسی می‌گشت و او بود که نظرش را در هر زمینه‌ای تحمیل می‌کرد. او همزمان امپراتور و پادشاه بارسا بود و نظر مساعدی به پیوستن گریزمان به این تیم نداشت".

اولاتس در ادامه گفت: " رفتار مسی نسبت به گریزمان رقت انگیز بوده و مسی کاری کرده آنتوان این را متوجه شود. بارها شنیده ام آنتوان در ملا عام گفته که با مسی مشکل ندارد ولی حتی یک بار هم نشنیده ایم که مسی چنین چیزی درباره او بگوید. به نظر من مسی امسال تابستان برای این گفت قصد ترک بارسا را دارد تا بفهمد حرفش تا چه حد برنده است و تا چه حد می‌تواند در تصمیم‌های کلان باشگاه تاثیرگذاری کند. اما او در نهایت ماندگار شد. یک رفتار کلاسیک از مسی! او همانقدر که در زمین عالی است در بیرون از زمین بد است. بارسلونا مدتی است وضعیت خوبی ندارد و بیمار است. این باشگاه با سرطان مواجه است که تاثیرات بیرونی خود را حالا نشان می دهد."

حالا اما بعد از گذشت چند روز این اظهارات جنجالی با واکنش فوق ستاره آرژانتینی همراه بوده و او در فرودگاه به گفتن یک جمله در این باره اکتفا کرد. لیونل مسی در این باره گفت: " از این که من را مقصر همه مشکلات باشگاه می دانند خسته شده ام."

در واقع این اظهارنظرهای مسی می‌تواند یک زنگ خطر دیگر برای بارسلونا و هواداران این تیم محسوب شود و نشان می دهد که این فوق ستاره آرژانتینی همچنان از حضور در این تیم رضایت چندانی ندارد و بعید نیست که طی ماه‌های تصمیم قطعی خود را برای جدایی بگیرد.

 

: برای دریافت مشاوره درباره واکنش مسی به ماموران مالیاتی: دیوانه ‌ام کردید فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «واکنش مسی به ماموران مالیاتی: دیوانه ‌ام کردید» در کادر زیر بنویسید :
3 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید