مسی به احتمال 90 درصد در بارسلونا می ماند | آسمونی
کد مطلب: 55526 درج نظر
مسی به احتمال 90 درصد در بارسلونا می ماند

مسی به احتمال 90 درصد در بارسلونا می ماند

مارتین آرلوا که خبرنگار شبکه آرژانتینی TyC Sports است اعلام کرد ستاره بارسلونا به احتمال 90 درصد در تیم کاتالانی می ماند.

 

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی به نقل از آس، ماجرای لیونل مسی می تواند بخش جدیدی داشته باشد که کاملا شرایط را عوض کند. مهاجم بارسلونا که به باشگاه کاتالانی اعلام کرده بود می خواهد تیم را ترک کند و در تمرینات پیش فصل حاضر نشد اکنون به احتمال فراوان فصل آینده هم برای آبی اناری ها بازی کند. پس از این که جلسه بارسا-مسی بدون توافق به پایان رسید و رسانه های اسپانیایی اعلام کردند خورخه، پدر مسی تاکید کرده است که پسرش می خواهد از تیم کاتالانی جدا شود مارتین آروالو، خبرنگار TyC Sports اظهار کرد: احتمال ماندن مهاجم آرژانتینی در بارسلونا 90 درصد است. پنجشنبه تصمیم نهایی در این رابطه گرفته می شود.

خبرنگار آرژانتینی در شبکه های اجتماعی هم درباره آینده کاپیتان بارسا صحبت کرد و نوشت: تکلیف مسی پنجشنبه مشخص می شود. سناریو جدید وجود دارد که آن شانس ادامه حضور این بازیکن در بارسلونا تا ژوئن 2021 است. مسی می تواند تا پایان قراردادش برای آبی اناری ها بازی کند. روسای باشگاه از مسی خواستند تا در بارسلونا بماند. این داستان به زودی حل خواهد شد و باید دید چگونه به پایان می رسد.

آروالو نخستین کسی بود که فکس مسی به باشگاه را در رابطه با ترک بارسلونا فاش کرد.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره مسی به احتمال 90 درصد در بارسلونا می ماند فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

ثبت نظر درباره «مسی به احتمال 90 درصد در بارسلونا می ماند»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

8 - 3 = ?