کد مطلب:  38413  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
اولین رویداد استارتاپ ویکند سلامت روان الکترونیک برگزار می شود

اولین رویداد استارتاپ ویکند سلامت روان الکترونیک برگزار می شود

فناوری آسمونی  __  Asemooni Tech اولین رویداد استارتاپ ویکند سلامت روان الکترونیک توسط مرکز مشاوره دانشگاه...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
اولین رویداد استارتاپ ویکند سلامت روان الکترونیک برگزار می شود
اولین رویداد استارتاپ ویکند سلامت روان الکترونیک برگزار می شود

فناوری آسمونی  __  Asemooni Tech

اولین رویداد استارتاپ ویکند سلامت روان الکترونیک توسط مرکز مشاوره دانشگاه تهران با همکاری دفتر سازمان امور دانشجویان وزارت علوم و دانشگاه های منطقه یک تهران برگزار می شود.

به گزارش فناوری آسمونی ، اولین رویداد استارتاپ ویکند سلامت روان الکترونیک در تاریخ 7 الی 9 اسفند ماه 1397 توسط مرکز مشاوره دانشگاه تهران با همکاری دفتر سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و دانشگاه های منطقه یک تهران برگزار خواهد شد.

این رویداد نوآورانه چند هدف را دنبال می کند. ایجاد زمینه ای جهت افزایش سطح سواد سلامت روان در میان دانشجویان، ایجاد نشاط و سلامت اجتماعی در بین دانشجویان، ترویج فرهنگ خلاقیت، کار تیمی و کار آفرینی، هم گام شدن سیستم دانشگاه با نوآوری های فناوری و ارتقاء خدمات الکترونیک به دانشجویان وایجاد زمینه ای برای گرد هم آیی دانشجویان رشته های مختلف فناوری اطلاعات، از اهداف مهم راه اندازی این رویداد است.

کاهش هزینه های خدمات سلامت روان و سایر هزینه ها با بهره گیری از فناوری های الکترونیک، و افزایش کیفیت و دسترس پذیری افراد به خدمات سلامت روان با بهره گیری از فناوری های الکترونیک از دیگر اهداف راه اندازی این رویداد مهم است.

محورهای اصلی این رویداد، سواد سلامت روان و خودمراقبتی، آسیب های روانی اجتماعی (افسردگی، خودکشی، آزار و اذیت های سایبری، مصرف مواد و..)، مشاوره های الکترونیک، Game و سلامت روان، ابزارهای پیشگیری دیجیتال در حوزه روان ذکرشده است.

در این رویداد 100 تا 120 نفر از دانشجویان دانشگاه های منطقه یک وزارت علوم، تحقیقات و فناوری (دانشجویان همه رشته ها و همیاران سلامت) شرکت خواهند کرد.

از مزایای شرکت در این رویداد تمرین و تقویت کار گروهی، فرصت بهره گیری از فضای مربی گری و منتورینگ توسط افراد خبره در زمینه های تدوین طرح توجیهی، مدل کسب و کار، ارزش گذاری فناوری، بازاریابی و فروش و نحوه ارائه طرح به سرمایه گذاران می باشد و به شرکت کنندگان در این رویداد گواهی شرکت در اولین استارتاپ ویکند سلامت روان الکترونیکی اعطا خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر
: برای دریافت مشاوره درباره اولین رویداد استارتاپ ویکند سلامت روان الکترونیک برگزار می شود فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «اولین رویداد استارتاپ ویکند سلامت روان الکترونیک برگزار می شود» در کادر زیر بنویسید :

5 * 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید