کد مطلب:  39757 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 3 دقیقه
مدل های متفاوت شلوار مردانه

مدل های متفاوت شلوار مردانه

خانم ها معمولا در کنار شلوار، از دامن، پیراهن و یا دامن شلواری نیز استفاده می کنند اما برای آقایان، در همه ی...
زمان مطالعه: 3 دقیقه

خانم ها معمولا در کنار شلوار، از دامن، پیراهن و یا دامن شلواری نیز استفاده می کنند اما برای آقایان، در همه ی اوقات، فقط شلوار وجود دارد. بنابراین این برای هر مردی واجب است که جزئیات استفاده از شلوار را بداند. درست است؟ آسمونی در این بخش راهنمای انتخاب و خرید شلوار مردانه را شرح می دهد و همچنین مدل های متفاوت شلوار مردانه را به نمایش می گذارد.

مدل های متفاوت شلوار مردانه
مدل های متفاوت شلوار مردانهراهنمای انتخاب و خرید شلوار مردانه

متاسفانه بسیاری از آقایان هنگام پوشیدن شلوار، اشتباهاتی جدی مرتکب می شوند. از نوع برش شلوار در بالا گرفته تا پاچه ی شلوار در پایین. و حتی گاهی چین شلوار. بنابراین ما اینجا تعدادی از نکات پایه ای مربوط به شلوار را که هر مردی باید بداند جمع آوری کردیم. برای اینکه، خانم ها در حال تماشا کردن ما هستند و راجع به ما قضاوت می کنند!

انتخاب شلوار مردانه مناسب برای پاهای لاغر و چاق

شلوار ها نباید چین بخورند. به عبارتی هرگز! چین خوردگی لباس باعث انزجار خانم ها می شود، به اضافه اینکه چین خوردن شلوار، بجای باریک نشان دادن آقایان، معمولا آنها را بزرگتر نشان می دهند. شلوار هایی صاف و بدون چین (مثل شلوار جین ها و شلوار های مخصوص کت و شلوار)، ظاهر مرتب یک مرد را مرتب تر نشان می دهد و باعث می شود آقایان کمتر ژولیده و نامرتب بنظر برسند.

یک تفاوت کوچک بین شلوار های چسبان و برش صاف (یا اسلیم کات) وجود دارد. شلوار های شما نباید دارای پاچه های گشاد باشند، و در عین حال نباید پایین پاهایتان را کاملا در بر بگیرند. اگر شلوارتان به پایین پاهایتان می چسبد، احتمالا در قسمت مچ پا بسیار تنگ هستند. به دنبال شلوار هایی باشید که از زانو تا مچ پا کاملا صاف باشند. و البته بدون هیچ پیچش و موجی در قسمت ران.

شلوارتان را نه خیلی بالا بکشید، و نه آنقدر پایین که پشتتان را نمایش دهید. همانطور که گلن اوبراین می نویسد:«شاید خالق انسان ها ناف را در جای خود برای دلیلی علمی قرار داد، و این دلیل مثل عدد پی دقیق و غیر قابل توصیف است.» کش شلوار و یا کمربندتان لازم نیست که بالاتر از نافتان قرار بگیرد، اما احتمالا بیست سانت زیر آن هم نباید باشد! در واقع شلوار هایی با فاق بلند، می توانند برای افراد کوتاه قد، کار شگفت انگیزی انجام دهد.

از شلوار هایی با رنگ آبی روشن دوری کنید. آنها یاداور پسرهای دهه 90 هستند!

شلوار جین هایتان باید دقیقا هم سایز شلوار های پارچه ای تان باشند. آیا شلوار های اسلیم کاتتان کاملا اندازه و متناسب هستند؟ پس هیچ دلیلی وجود ندارد که بخواهید شلوارهایی مسخره و گشاد به خصوص در قسمت ران را بپوشید. شلوارهایتان را تنگ کنید.اینکه شلوار جینی رنگی تیره دارد، دلیل نمی شود که تبدیل به شلواری «تجملی» شود. به خصوص، به این معنی نیست که بتوانید آنها را با کفش های رسمی سیاه و براق بپوشید.

شلوار جین های پاره خوب هستند. اگر این پارگی بصورت طبیعی ایجاد شده باشد. هدف همه ی ما این است که ظاهری شبیه به راهزنان پیدا کنیم، اما اگر شلوارهایمان فرسوده شده باشند، دیگر احتمالا زمان این است که یک شلوار جدید تهیه کنیم! و اگر شلواری که خریده اید از قبل پارگی داشت، احتمالا مدت زمان زیادی دوام نمی آورد.

تا زدن پایین شلوار قابل قبول است، اما لزوما شیک نیست. تا زدن شلوار عموما همراه با شلوار های پلیسه دار هستند، بنابراین بخاطر این اتفاق ناخوشایند (به قانون شماره 1 نگاه کنید)، آقایان کوتاه قد باید همیشه از این شلوارها دوری کنند، بخاطر اینکه باعث کوتاه تر بنظر رسیدن پاها میشود. مردهای قد بلند می توانند شلوارشان را تا بزنند، اما معمولا جزو مدل های شیک به حساب نمی آید.

اگر شلوارتان در اطراف مچ پا چین می خورد، برایتان بلند است. کلید اندازه ی مناسب شلوار، چروک است. برای مثال جایی که شلوار شما روی کفشتان قرار میگیرد و یک چروک افقی روی پارچه می افتد. شلوار شما باید یک چروک کوچک داشته باشد تا اندکی با شلوارتان تماس داشته باشد، اما نه آنقدر زیاد که کاملا شلوارتان تا بیفتد. شلوارتان در اطراف مچ پف می کند؟ اصلا خوب نیست.

نکته:کمربند همیشه الزامی نیست. اما حلقه های کمربند خالی، زیبا بنظر نمی رسند. بهرحال کمربند اساسا جزو زیورآلات به حساب می آید و اغلب، بزرگترین مکمل لباس شما هستند. مهمتر از همه اینکه، جلوی افتادن شلوارتان را می گیرند! فقط مراقب باشید رنگ و مدلی را انتخاب کنید که هماهنگ با کفش و شلوارتان باشد، و توجه را از آنها دور نکند.مدل های متفاوت شلوار مردانه

mens-pants
mens-pants

مدل های متفاوت شلوار مردانه
مدل های متفاوت شلوار مردانه

mens-pants
mens-pants

مدل های متفاوت شلوار مردانه
مدل های متفاوت شلوار مردانه

mens-pants
mens-pants

مدل های متفاوت شلوار مردانه
مدل های متفاوت شلوار مردانه

mens-pants
mens-pants

مدل های متفاوت شلوار مردانه
مدل های متفاوت شلوار مردانه

mens-pants
mens-pants

مدل های متفاوت شلوار مردانه
مدل های متفاوت شلوار مردانه

mens-pants
mens-pants

: برای دریافت مشاوره درباره مدل های متفاوت شلوار مردانه فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «مدل های متفاوت شلوار مردانه» در کادر زیر بنویسید :

3 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید