کد مطلب:  53577 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تفاوت دنیای زن ومرد حتی در عاشقی

تفاوت دنیای زن ومرد حتی در عاشقی

تفاوت دنیای زن ومرد حتی در عاشقی تفاوت عشق در زنان و مردان عشق،درمردان ازراه چشم ودیدن اتفاق می افتد...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

تفاوت دنیای زن ومرد حتی در عاشقی

تفاوت عشق در زنان و مردان
تفاوت عشق در زنان و مردان

تفاوت عشق در زنان و مردان  

عشق،درمردان ازراه چشم ودیدن اتفاق می افتد اما در زنان از راه گوش وارد قلب میشود.

برای مردان آنچه که می بینند دارای اهمیت بیشتری است، چون بینایی آنها در مسائل عاشقی کاربرد بیشتری داردولی برای زنان آنچه که می شنوند،مهم تراست.

زنان با مردان کاملا متفاوت هستند و این یک امر طبیعی است ودرک این تفاوت ها به داشتن یک زندگی آرام کمک زیادی می کند چون دوطرف با دنیای هم غریبه نیستند . اگر زن و مرد نتوانند به درک مشترکی از هم برسند زندگی کردن بسیار دشوار میشود. زنان بیشترموجوداتی احساساتی هستند که اگر به احساساتشان بها داده نشود بسیاری از امور زندگیشان تحت الشعاعقرارمیگیردو دچار اختلال میشود .

در رابطه ها، عاشق ماندن وسالم نگه داشتن رابطه بسیار حائز اهمیت است اما متأسفانه، هنگامی که عشق رقص بی زحمتی باشدوبرایش تلاشی صورت نگیرد رابطه به شکل فاجعه آمیزی پایان می پذیرد.

مردان موجوداتی علاقه مند به رابطه ی زناشویی هستند. آنها برای برقراری رابطه زناشویی همیشه آماده هستند.. امایک زن به صمیمیت، عشقبازی، احساس امنیت ،دوست داشته شدن ،واین که مردش به آنها اهمیت میدهدنیاز دارد. توجه به جزئیات ازخصوصیات بارز خانم هاست وعدم توجه اقایون شکایت بیشتر خانم ها ست. روزمرگی مساوی با مرگ است. وهمه ما از روز مرگی بیزار هستیم پس در رابطه باید تلاش شود که دچار روز مرگی نگرددوهمیشه تلاش برای نو بودن داشته باشیدرمانتیک باشید کمی رویایی باشید حتی زنان در رویای شان زندگی می کنند. پس نیازهای یکدیگر را نادیده نگیرید ودرمورد دنیایتان باهمسرتان صحبت کنید درمورد مسائلی که میشود به رابطه تان کمک کند با یکدیگر گفتگو کنید وبه خواسته هم احترام بگذارید.

اختصاصی پورتال آسمونی نوشته از خانم سارا فلاحی (کارشناس ارشد روانشناسی)

: برای دریافت مشاوره درباره تفاوت دنیای زن ومرد حتی در عاشقی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «تفاوت دنیای زن ومرد حتی در عاشقی» در کادر زیر بنویسید :
4 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید