اعضای خاندان سعودی در تلاش برای تغییر ولیعهد عربستان | آسمونی
کد مطلب: 38516 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
اعضای خاندان سعودی در تلاش برای تغییر ولیعهد عربستان

اعضای خاندان سعودی در تلاش برای تغییر ولیعهد عربستان

به گزارش آسمونی:رویترز به نقل از سه منبع آگاه در خاندان سلطنتی آل‌سعود گزارش داد که به دنبال قتل...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی:رویترز به نقل از سه منبع آگاه در خاندان سلطنتی آل‌سعود گزارش داد که به دنبال قتل روزنامه‌نگار منتقد سعودی، بسیاری از اعضای این خاندان در تلاش‌اند که از پادشاه شدن بن سلمان جلوگیری کنند.

خبرگزاری رویترز به نقل از سه منبع آگاه در خاندان سلطنتی آل‌سعود گزارش داد که به دنبال قتل جمال خاشقجی، روزنامه‌نگار منتقد سعودی، بسیاری از اعضای خاندان پادشاهی در تلاش هستند که از پادشاه شدن محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان جلوگیری کنند.

ده‌ها شاهزاده و پسرعمو از خاندان آل سعود به دنبال تغییراتی در مسیر جانشینی پادشاه هستند، اما تا زمانی که وی زنده است اقدام خاصی صورت نمی‌دهند.

اعضای خاندان پادشاهی به این نتیجه رسیده‌اند که ملک سلمان هیچ وقت از تصمیم خود در زمینه ولیعهدی بن سلمان تخطی نخواهد کرد.

شاهزاده‌ها و پسرعمو‌ها در حال بحث در زمینه امکان جانشینی شاهزاده احمد بن عبدالعزیز 76 ساله که برادر تنی ملک سلمان و عموی محمد بن سلمان است و مورد حمایت کامل اعضای خاندان پادشاهی، مقامات اطلاعاتی و برخی قدرت‌های غربی قرار دارد بعد از مرگ پادشاه کنونی هستند و معتقدند وی میتواند تاج و تخت را در اختیار بگیرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره اعضای خاندان سعودی در تلاش برای تغییر ولیعهد عربستان فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

ثبت نظر درباره «اعضای خاندان سعودی در تلاش برای تغییر ولیعهد عربستان»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 * 9 = ?