کد مطلب:  57773 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
بازتاب درخشش مهدی طارمی در رسانه ها/ این جواهر ایرانی

بازتاب درخشش مهدی طارمی در رسانه ها/ این جواهر ایرانی

درخشش مهدی طارمی در تیم پورتو ادامه دارد.
زمان مطالعه: 2 دقیقه

اولین گل مهدی طارمی این مهاجم ایرانی در لیگ قهرمانان اروپا با بازتاب گسترده ای در رسانه ها همراه بود.

به گزارش آسمونی، در ادامه دیدارهای رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا چهارشنبه شب پورتو به مصاف یوونتوس رفت و 2 بر یک مهمانش را شکست داد. در شروع بازی مهدی طارمی در دقیقه یک دروازه یوونتوس را باز کرد.

در زیر گزیده بعضی از بازتاب های درخشش مهدی طارمی برابر یوونتوس را می خوانید:

بازتاب درخشش مهدی طارمی در رسانه ها/ این جواهر ایرانی
بازتاب درخشش مهدی طارمی در رسانه ها/ این جواهر ایرانی

کالچو تودی: این ایرانی از کجا پیدا شد؟
کالچوتودی نوشت: مهدی طارمی توانست در دقیقه یک روی اشتباه بنتاکور دروازه یوونتوس را باز کند تا دومین ایرانی باشد که در این رقابت ها به یوونتوس گل می زند. اولین بار مهدی مهدوی کیا زمانی که در هامبورگ بود در جریان تساوی 4- 4 توانسته بود دروازه یوونتوس را باز کند.

او تا سال 2018 همیشه در لیگ ایران بازی می کرد. او پیراهن شاهین بوشهر ، ایرانجوان و پرسپولیس را به تن کرد. در پرسپولیس او دو بار عنوان بهترین گلزن لیگ ایران را در سال های 2016 و 2017 بدست آورد. در 2016 همچنین به عنوان بهترین فوتبالیست لیگ انتخاب شد.

2018 یک نقطه عطف برای او بود. جام جهانی را با پیراهن ایران تجربه کرد. او در همه مسابقات حضور داشت بدون اینکه هرگز گل بزند. سپس سفر خود را به خارج از کشور آغاز می کند ، ابتدا با قطر و سرانجام در دو فصل گذشته در پرتغال ، ابتدا با ریو آو و سپس پورتو.

دقیقاً در جام جهانی 2018 ، طارمی این فرصت را داشت که در آخرین مسابقه گروه با کریستیانو رونالدو دیدار کند. ایران موفق به تساوی یک بر یک شد و در دقیقه آخر نیز این فرصت عالی را داشت تا برای اولین بار به مرحله یک هشتم نهایی راه یابد.

طارمی که هیجان داربی تهران را تجربه کرده بود در دقیقه آخر آرامش نداشت و ضربه خود را به بیرون زد و این فرصت را از دست داد.

mehdi-taremi-4
mehdi-taremi-4

بین اسپورت: طارمی جواهر جدید پورتو
مهدی طارمی که در هفته های اخیر درخشش خوبی در لیگ پرتغال داشت حالاا در لیگ قهرمانان نیز موفق به گلزنی شد تا نشان دهد جواهر اصلی این تیم است. وی در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا حتی یک گل هم به ثمر نرساند. با این حال، مهدی طارمی مطمئناً می داند که برای شروع توانایی های خود، باید فرصت بازی برابر یوونتوس را مغتنم شمرد.

ملی پوش ایرانی فقط 29 دقیقه در مرحله گروهی بازی کرده بود و در ابتدای فصل در پورتو فرصت زیادی برای درخشش نداشت ولی رفته رفته خودش را به ترکیب اصلی اضافه کرد و اکنون سرمایه اصلی تیم پرتغالی است.

بازتاب درخشش مهدی طارمی در رسانه ها/ این جواهر ایرانی
بازتاب درخشش مهدی طارمی در رسانه ها/ این جواهر ایرانی

حریت ترکیه: انتقال نافرجام طارمی به ترکیه
رسانه ترکیه ای نیز به اتفاقی که در سال 2017 رخ داده بود پرداخت و مانع از پیوستن طارمی به ریزه اسپور شد.

مهدی طارمی که 110 بازی در پرسپولیس ، یکی از تیم های بزرگ لیگ ایران 55 گل به ثمر رسانده و 21 پاس گل داده بود به ریزه اسپور پیوست ولی بعد از مدتی توسط فیفا محروم شد چرا که او به قرارداد خود پایبند نبود. این اتفاق باعث شد پرسپولیس از دو پنجره نقل و انتقالاتی محروم شود و باشگاه 789 هزار یورو جریمه دریافت کرد و این بازیکن نیز 4 ماه از بازی کردن محروم شد.

حالا طارمی به بازیکنی تبدیل شده است که در لیگ قهرمانان موفق به گلزنی می شود.

منبع: ایسنا

: برای دریافت مشاوره درباره بازتاب درخشش مهدی طارمی در رسانه ها/ این جواهر ایرانی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «بازتاب درخشش مهدی طارمی در رسانه ها/ این جواهر ایرانی» در کادر زیر بنویسید :
5 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید