کد مطلب:  20024  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
احتمال کنار گذاشتن سیدمهدی رحمتی از استقلال

احتمال کنار گذاشتن سیدمهدی رحمتی از استقلال

به گزارش آسمونی، شاگردان علیرضا منصوریان که در شانزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر هنوز نتوانسته اند شرایط...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، شاگردان علیرضا منصوریان که در شانزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر هنوز نتوانسته اند شرایط ایده آل مد نظر هواداران را ایجاد کنند، با شکست برابر نفت از رقابت های جام حذفی هم کنار رفتند تا اوضاع بدتر از قبل شود.

2305551
2305551

درحالی که به اعتقاد برخی کارشناسان و پیشکسوتان استقلال تعدادی از بازیکنان این تیم در حد و اندازه بازی برای آبی پوشان نیستند، انتقاداتی هم به عملکرد سیدمهدی رحمتی وارد شده است. این درحالی است که رحمتی در بسیاری از بازی ها عملکرد فنی خوبی داشته و توانسته مانع از شکست تیمش شود.

با این حال در مورد این دروازه بان تحلیل های متفاوتی وجود دارد که برخی از آنها خارج از مسائل فنی است. دیدار با نفت یکی از مواردی است که کادر فنی نسبت به اتفاقات پیرامون رحمتی دلخور است. این دروازه بان قبل از بازی با نفت به کادر فنی اعلام کرده بود که قادر به بازی کردن نیست اما بعد از گرم کردن گلر دوم نظرش تغییر کرده بود.

همه این موارد کادر فنی استقلال و در راس آن علیرضا منصوریان را ترغیب کرده که برای دیدار با سپاهان تصمیم جدیدی بگیرد. در همین راستا این احتمال وجود دارد که رحمتی برای دیدار حساس برابر سپاهان در فهرست 18 نفره آبی پوشان نباشد و حسینی درون دروازه بایستد.

البته تا دیدار برابر سپاهان چند روز باقی مانده است اما سرمربی آبی ها پس از بررسی همه موارد و اتفاقات رخ داده فعلاچنین تصمیمی را در ذهن دارد. البته شرایطی که علیرضا منصوریان در هیات مدیره دارد تاحدود دست و پای او برای تصمیمات قاطع تر را بسته است.

: برای دریافت مشاوره درباره احتمال کنار گذاشتن سیدمهدی رحمتی از استقلال فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «احتمال کنار گذاشتن سیدمهدی رحمتی از استقلال» در کادر زیر بنویسید :

3 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید