کد مطلب:  21255 
درج نظر
ویرایش پست
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
مرخصی مهدی هاشمی استثنا نیست/ بازداشت دو نفر در حادثه پلاسکو

مرخصی مهدی هاشمی استثنا نیست/ بازداشت دو نفر در حادثه پلاسکو

به گزارش آسمونی:سخنگوی قوه قضاییه گفت: دو نفر در حادثه پلاسکو بازداشت شده اند. حجت الاسلام والمسلمین...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

مرخصی مهدی هاشمی استثنا نیست/ بازداشت دو نفر در حادثه پلاسکو
مرخصی مهدی هاشمی استثنا نیست/ بازداشت دو نفر در حادثه پلاسکو
به گزارش آسمونی:سخنگوی قوه قضاییه گفت: دو نفر در حادثه پلاسکو بازداشت شده اند.

حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی‌اژه‌ای سخنگوی قوه قضاییه در صد و هشتمین نشست خبری خود با اصحاب رسانه که امروز(یکشنبه) برگزار شد، با تسلیت شهادت حضرت زهرا(س) اظهار داشت: از مردم که با حضور در راهپیمایی 22بهمن هم از ارزش ها و هم از نظام جمهوری اسلامی خود دفاع کردند، تشکر می کنم.

وی در پاسخ به سوال خبرنگاری در رابطه با تمدید مرخصی مهدی هاشمی گفت: استثنا نیست که مهدی هاشمی از مرخصی بیش از  5روز استفاده کند، دادستان و قاضی می توانند تصمیم بگیرند که مرخصی را تمدید کنند و استثنا هم نیست و مواردی از این قیبل وجود دارد. در پرونده های مالی شاهد بودیم که برای پرداخت بدهی ماه های مرخصی طول کشیده است.

حجت الاسلام‌ والمسلمین محسنی اژه‌ای درخصوص حادثه پلاسکو و پرونده‌ای که بعد از آن ایجاد شد و اینکه در کدام مرجع قضایی قرار دارد و آیا مسئولان برای این پرونده احضار شده‌اند، تصریح کرد: پرونده در دادسرای تهران تشکیل شده و حتما نظر دادستان و مدعی‌العموم است.

وی افزود: دو نفر در این خصوص بازداشت هستند، یعنی اینکه اتهام متوجه آن ها بوده است و در خصوص سایر علل که سبب شده این حادثه گسترش یابد و منجر به فرو ریختن شود، هیئتی مرکب از کارشناسان تشکیل شده تا ابعاد حادثه را بررسی کنند.

سخنگوی قوه قضاییه گفت: از لحاظ فنی، آتش گرفتن ساختمان و توسعه آتش و فرو ریختن آن و اینکه تجهیزات بوده یا خیر و اقدامات بعدی که منجر شود ضایعه کمتر باشد که باید این هیئت گزارش بدهد و هنوز نداده و بعد معلوم می‌شود تا دادستان با چه کسانی برخورد کند که هنوز این هیئت گزارشی نداده است. 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

: برای دریافت مشاوره درباره مرخصی مهدی هاشمی استثنا نیست/ بازداشت دو نفر در حادثه پلاسکو فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «مرخصی مهدی هاشمی استثنا نیست/ بازداشت دو نفر در حادثه پلاسکو» در کادر زیر بنویسید :

4 * 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید