افشاگری مگان مارکل درباره خانواده سلطنتی | آسمونی
کد مطلب: 57950 درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
مصاحبه جنجالی مگان مارکل با اپرا وینفری / برملا کردن رازهای خانواده سلطنتی

مصاحبه جنجالی مگان مارکل با اپرا وینفری / برملا کردن رازهای خانواده سلطنتی

مگان مارکل اعضای خانواده سلطنتی را به بی تفاوتی و دروغگویی متهم کرد.
زمان مطالعه: 2 دقیقه

مگان مارکل بازیگر و مدل آمریکایی و همینطور همسر شاهزاده هری است. وی مصاحبه ای با اپرا وینفری انجام داده که بسیاری از رازها و ارتباطات خانواده سلطنتی را برملا کرده است.

در ادامه با آسمونی باشید.

مصاحبه جنجالی مگان مارکل با اپرا وینفری / برملا کردن رازهای خانواده سلطنتی
مصاحبه جنجالی مگان مارکل با اپرا وینفری / برملا کردن رازهای خانواده سلطنتی

مصاحبه مگان مارکل و شاهزاده هری چه بود؟

مصاحبه مگان مارکل، همسر شاهزاده هری، نوه خانواده سلطنتی بریتانیا با اپرا وینفری، درباره مناسبات درونی خانواده سلطنتی جنجال آفرین شد.

مگان مارکل در این مصاحبه، خانواده سلطنتی را به «نژادپرستی» و «دروغگویی» متهم کرد و افزود که در اثر فشار خانواده سلطنتی در سال 2018 به خودکشی فکر کرده است.
وی گفت زمانی که پنج ماهه باردار بوده، افکار خودکشی در سر داشته است.

او درباره نژادپرستی خانواده سلطنتی گفت که آنها قبل از به دنیا آمدن پسرشان«آرچی» نگران بودند که چقدر پوست او تیره خواهد بود.
مگان افزود که عنوان «پرنس» از پسرشان «آرچی» که اکنون یک سال دارد دریغ شده است زیرا خانواده سلطنتی نگران «میزان تیره بودن پوست نوزاد» بودند.

meghan-markle-1
meghan-markle-1

هری با قبول کردن اینکه به لس آنجلس مهاجرت کنیم، در واقع جان مرا نجات داد.

با گذشت نزدیک به سه سال از این ازدواج، مگان برخی از اعضای خانواده سلطنتی را بدون ذکر نام، متهم به اظهارات نژادپرستانه کرد.

شاهزاده هری نیز در این مصاحبه که از شبکه «سی بی اس» پخش شد، گفت که خانواده‌اش آنها را از نظر اقتصادی بایکوت کرده‌اند و پدرش شاهزاده چارلز، ولیعهد بریتانیا او را رها کرده و در دوره‌ای حاضر به برقراری تماس با او نشده است.

شاهزاده هری:‌ سه بار با مادربزرگم صحبت کردم و دو بار با پدرم که او دیگر به تماس‌هایم پاسخ نداد. او سپس گفت، حرف‌هایت را بنویس.

شاهزاده هری همچنین گفت که مجبور بوده با کمپانی نتفلیکس و اسپاتیفای قرارداد ببندد، چون که آنها در طی این مدت مخارج خود را از ارثیه مادرش پرنسس دایانا تامین می کردند و مدعی شد کاخ به آنها پیشنهاد کرده مگان باید به سر کار بازیگری اش برگردد تا بتوانند مخارجشان را تامین کنند.

مگان مارکل و شاهزاده هری در ماه ژانویه سال گذشته از وظایف سلطنتی کناره‌گیری کردند و برای زندگی به آمریکا رفتند.

مگان مارکل: وقتی وارد این خانواده شدم، آخرین باری بود که پاسپورتم، گواهینامه رانندگی ام، کلیدهایم را دیدم، همه چیز عوض شد. هری با قبول کردن اینکه به لس آنجلس مهاجرت کنیم، در واقع جان مرا نجات داد.

شاهزاده هری در این مصاحبه همچنین گفت که از خانواده سلطنتی به این دلیل جدا شده است که آنها همسرش مگان را درک نمی کردند.

این زوج همچنین گفتند که فرزند دوم آنها دختر است و در ادامه خانواده سلطنتی بریتانیا را به نژاد پرستی متهم کرده و گفتند ماجرای مگزیت (منظور خروج مگان و هری از خانواده سلطنتی بریتانیا است) شکاف عمیقی را بین آنها و پرنس چارلز (پدر هری) و پرنس هری (برادر هری) به وجود آورده است.

مگان مارکل و شاهزاده هری در این مصاحبه از اعضای خانواده سلطنتی، از جمله شاهزاده چارلز، ولیعهد بریتانیا انتقاد کردند ولی به طور مستقیم از ملکه الیزابت انتقاد نکردند.

 

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره مصاحبه جنجالی مگان مارکل با اپرا وینفری / برملا کردن رازهای خانواده سلطنتی فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

Ahmadreza Raji

احمدرضا راجی

عکاس ، فیلمبردار و تدوینگر
علاقمند به طبیعت ،گردشگری ، موسیقی و مباحث حوزه تکنولوژی

ثبت نظر درباره «مصاحبه جنجالی مگان مارکل با اپرا وینفری / برملا کردن رازهای خانواده سلطنتی»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

3 * 6 = ?