دیدار فولاد و پیکان نبردخوبی می شود/انصاری به پرسپولیس برنم | آسمونی
کد مطلب: 20027 درج نظر
دیدار فولاد و پیکان نبردخوبی می شود/انصاری به پرسپولیس برنمی گردد

دیدار فولاد و پیکان نبردخوبی می شود/انصاری به پرسپولیس برنمی گردد

به گزارش آسمونی، عزیز فریسات در نشست خبری پیش از دیدار فولاد و پیکان در هفته پانزدهم لیگ برتر با اشاره به...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، عزیز فریسات در نشست خبری پیش از دیدار فولاد و پیکان در هفته پانزدهم لیگ برتر با اشاره به حساسیت این مسابقه گفت: می‌توان پیش بینی این را داشت که بازی خوبی را پشت سر بگذاریم. بازیکنان پیکان تجربه زیادی دارند فولاد هم تیم خوبی است و می توان پیش بینی کرد که بازی خوبی را شاهد باشیم.

1997015
1997015

مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در رابطه با شرایط ساسان انصاری و اینکه گفته می شود وی ممکن است در نیم فصل به پرسپولیس بازگردد، اظهار کرد: انصاری بازیکن فولاد است و برای این تیم بازی می کند بعد از اینکه فصل تمام شود وی می تواند تصمیم گیری کند. فکر نمی کنم که نه باشگاه و نه خود ساسان این درخواست را داشته باشد.

عزیز فریسات در رابطه با اینکه آیا بازیکنی از فولاد درخواست جدایی کرده یا خیر اظهار کرد: تمام بازیکنان مان دوست دارند در فولاد بمانند و برای این تیم بازی کنند. تا این لحظه هیچ بازیکنی درخواست جدایی نداده است.

وی در رابطه با شریاط خوبی که فولاد در پیش آمده گفت: فولاد تغییر و تحولات زیادی را پشت سر گذاشته و همه از سرمربی ایراد می گرفتند که بازیکنان جوان را به خدمت گرفت اما خدا را شاکریم که تیم روند خوبی بدست آورده است.

مربی فولاد ادامه داد: فکر می کنم اول فصل همان جوانی و کم تجربگی تیم بود که باعث شد نتایج لازم را نگیریم اما رفته رفته روند خوبی را طی کردیم و با بالا رفتن ضریب تجربه تیمی  توانستیم عملکرد خوبی داشته باشیم.

منبع: خبرگزاری مهر

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره دیدار فولاد و پیکان نبردخوبی می شود/انصاری به پرسپولیس برنمی گردد فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

ثبت نظر درباره «دیدار فولاد و پیکان نبردخوبی می شود/انصاری به پرسپولیس برنمی گردد»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 * 7 = ?