کد مطلب:  45904 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
مزدک میرزایی به انگلیس پناهنده شد

مزدک میرزایی به انگلیس پناهنده شد

امروز اخبار عجیبی در خصوص مشغول شدن مزدک میرزایی در یکی از شبکه‌های خارجی منتشر شد و برخی رسانه ای داخلی نیز موضوع پناهندگی مزدک میرزایی به انگلیس را مطرح کردن
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، پس از شایعه حضور عادل فردوسی پور در آن سوی مرزها و پیشنهادات نجومی شبکه های انگلیسی فارسی زبان به او، اینبار شایعه سازان که به نظر می رسد هدف مشخصی را در قلقلک صدا و سیما دنبال می کنند به سراغ مزدک میزرایی که دل پری از برخی اتفاقات در رسانه ملی دارد رفته اند.

میرزایی که بدون شک یکی از خوب های نسل جدید گزارشگری در تلویزیون ایران است، در حال حاضر همراه با خانواده اش خارج از ایران حضور دارد. طبق اعلام دوستان نزدیک میرزایی، او هنوز هم همراه با خانواده برای انجام یکسری امور کاری در کشور ترکیه حضور دارد. این جنس حاشیه سازی اما برای مزدک یا سایر گزارشگران و مجریان تلویزیون چیز جدیدی نیست.

طبق گفته منابع موثق، مزدک میرزایی خبر فوق را تکذیب کرده و به زودی بیانیه ای در این زمینه صادر خواهد کرد و به شایعات پایان می دهد.

چند وقت پیش حتی بعد از اینکه پیمان یوسفی به دلیل یک اشتباه، یک ماه محروم شد، چنین شایعاتی در خصوص او نیز شنیده می شد. البته که بعدها در جریان یکی از برنامه های تلویزیونی، محبور شدند و با یوسفی ارتباط زنده برقرار کردند تا کذب بودن خبر پناهنده شدن او به یکی از شبکه های خارجی اثبات شود. دقیقا شبیه به همان چیزی که الان برای مزدک اتفاق افتاده و موضوع رفتن او به یکی از شبکه های خارجی خیلی با موضوع رفتن عادل و یا یوسفی فرقی ندارد.

اینطور که از جریان شایعه سازی اخیر در خصوص برخی مجریان مشهور کشور بر می آید، به نظر می رسد جریان فوق در جهت تلنگری به صدا و سیما برای توجه بیشتر به منابع انسانی خود است چرا که بی مهری های صورت گرفته به عادل فردوسی پور و مزدک میرزایی در سالهای اخیر باعث دلخوری این دو مجری سرشناس سیما شده و شایعه سازان از همین موضوع استفاده کرده و اخبار نادرستی را در رسانه ها منتشر می کنند.

نظر خود را درباره «مزدک میرزایی به انگلیس پناهنده شد» در کادر زیر بنویسید :
3 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید