کد مطلب:  1098 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
معرفی Mad Max آخرالزمان دیوانگان

معرفی Mad Max آخرالزمان دیوانگان

در این بخش با معرفی Mad Max آخرالزمان دیوانگان در خدمت شما هستیم
زمان مطالعه: 2 دقیقه

موضوع بازی Mad Max آخرالزمان دیوانگان

 کمپانی برادران وارنر، سال مالی بسیار خوبی را پشت سر می گذارد. این کمپانی، سال خود را با عرضه ی نسخه ی دهم فرنچایز محبوب مورتال کامبت آغاز نمود و با عرضه ی دو بازی لگو ژوراسیک پارک و بتمن نیز، موفقیت خود را به چند مرحله بالاتر برد. اما هنوز زمان زیادی باقی مانده تا برادران وارنر، حداقل برای مدتی از یادها برود؛ چرا که بازی مد مکس به تازگی از سوی این شرکت عرضه شده و قصد دارد موفقیت های کمپانی وارنر را تکمیل کند.برخلاف تصور بسیاری، بازی مد مکس چه از لحاظ داستانی و چه از هر لحاظ دیگری، هیچ ارتباطی با فیلم Mad Max: Fury Road، که چند ماه پیش اکران شد، ندارد و کاملا از آن مستقل است. در واقع بسیار قبل تر از معرفی و شروع ساخت این عنوان، خبرهایی از ساخت بازی مد مکس به گوش می رسید.

اما به هرحال مشخصا ارتباطات زیادی بین عوامل فیلم و سازندگان بازی وجود داشته است چرا که اتفاقات هر دوی آن ها در جهانی یک پارچه و مشابه یک دیگر به وقوع می پیوندند؛ با این حال مد مکس، عنوانی کاملا جداگانه محسوب می شود و صرفا یک بازی ضعیف ساخته شده براساس فیلم نیست.با وجود این مسائل، بازی مد مکس خواسته و یا ناخواسته، تحت تاثیر فیلم آن قرار گرفت و اکشن ناب فیلم سبب شد که انتظارات تا حد زیادی از بازی بالا رود. همین مسئله باعث گشت که نوعی دو دستگی میان مخاطبان آن پدید آید. در حالی که منتقدان در بهترین حالت آن را یک بازی متوسط خواندند، بیش از 97 درصد کاربران استیم از بازی راضی بودند و مد مکس توانست به رتبه بندی “Overwhelmingly Positive” یا “بیش از حد مثبت” در این شبکه دست یافته و نظر گیمرها را به خود جلب کند.

چه چیزی سبب شد که مخاطبان بازی، این گونه به دو دسته تقسیم شوند و نظرات درباره ی آن متفاوت باشد؟

Mad Max
Mad Max

 به طور کل، بازی مد مکس به همان مشکلی دچار است که فیلم عرضه شده نیز از آن رنج می برد. همه ی المان ها سر جای خود قرار دارند اما هر یک، به شکلی ناقص پیاده شده اند و همین موضوع، تا حد زیادی مسئله ساز شده است. میزان هیجان و اکشن بسیار زیاد است و احتمالا شما را درگیر خود خواهد کرد اما نقصان، کاری می کند که هیچ وقت از روند بازی یا حتی فیلم آن لذت نبرید.
میزان پتانسیل های از دست رفته، در هر دو کاملا قابل مشاهده است و دائما با خود افسوس خواهید خورد که چرا سازندگان فیلم و بازی، هیچ کدام نتوانستند اهداف نهایی خود را محقق و محصولی که لیاقت فرنچایز مد مکس را دارد، عرضه کنند.داستان بازی کاملا با فیلم متفاوت است و بدیهی است که پیچیدگی های بسیار بیش تری نسبت به آن دارد. اما کلیت ماجرا یک چیز است. کاراکتر اصلی که مکس نام دارد و بنا به دلایلی، مکس دیوانه نامیده می شود، به دام یکی از قبایل دیوانه ی داستان می افتد و ماشین قدرتمند خود را از دست می دهد. حالا مکس قصد دارد که ماشین خود را پس گرفته و انتقام بگیرد.

: برای دریافت مشاوره درباره معرفی Mad Max آخرالزمان دیوانگان فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «معرفی Mad Max آخرالزمان دیوانگان» در کادر زیر بنویسید :
3 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید