کد مطلب:  54942 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ثروت مارک زاکربرگ به 100 میلیارد دلار رسید

ثروت مارک زاکربرگ به 100 میلیارد دلار رسید

مارک زاکربرگ در کنار جف بزوس و بیل گیتس قرار گرفت و به سومین فرد در دنیا تبدیل شد که بیش از 100 میلیارد دلار سرمایه دارد.

زمان مطالعه: 1 دقیقه

با راه اندازی امکان جدید اینستاگرام تحت عنوان Reels که برای ضبط و همرسانی ویدئو های مشابه شبکه تیک تاک مورد استفاده قرار می گیرد، مارک زاکربرگ موسس فیسبوک و مالک اینستاگرام ثروت شخصی خود را به 100 میلیارد دلار رسانده است. روز پنجشنبه ارزش سهام فیسبوک 6 درصد رشد کرد. مارک زاکربرگ مالک 13 درصد از سهام این شرکت است و برای نخستین بار ثروت او از مرز 100 میلیارد دلار عبور کرده است.

همه گیری ویروس کرونا مشکلات بسیاری را ایجاد کرده است اما از طرفی برای شرکت های فناوری محور سود زیادی داشت. به دلیل قرنطینه شدن مردم در خانه، میزان استفاده از سرویس های آنلاین افزایش یافت و بدین ترتیب مدیرعامل 36 ساله‌ی فیسبوک در کنار جف بزوس، مدیرعامل آمازون و همچنین بیل گیتس، بنیان‌گذار مایکروسافت قرار گرفته است و به سومین فرد در دنیا تبدیل می‌شود که بیش از 100 میلیارد دلار سرمایه دارد. ثروت جف بزوس در همین بازه‌ی زمانی به  بیش از 75 میلیارد دلار افزایش پیدا کرده. با این حال، استقبال عمومی از پلتفرم‌های آنلاین موجب نگرانی برخی سیاستمداران نیز شده است.

نظر خود را درباره «ثروت مارک زاکربرگ به 100 میلیارد دلار رسید» در کادر زیر بنویسید :
4 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید