ارزیابی مهاجرت
کد مطلب:  20930 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
معرفی گیاه دارویی ماریانا  ویژگی ها و خواص

معرفی گیاه دارویی ماریانا ویژگی ها و خواص

شاید تا به حال اسم گیاه ماریانا را شنیده باشید اما نمیدانید که خواص آن چیست و برای چه مواردی می توان از آن...
زمان مطالعه: 2 دقیقه

شاید تا به حال اسم گیاه ماریانا را شنیده باشید اما نمیدانید که خواص آن چیست و برای چه مواردی می توان از آن استفاده کرد. این گیاه یک گیاه کاملا طبیعی بوده و برای بیماری های جنسی زنان کاربرد دارد. گفتنی است که این گیاه در ایران وجود ندارد و از نوع محصولات وارداتی است. آسمونی در این بخش اطلاعاتی در مورد این گیاه و خواص آن برای شما عزیزان عنوان می کند.

از مهمترین خواص این دارو که موجب محبوبیت آن شده است تنگ کردن واژن بطور باورنکردنی و افزایش لذت جنسی در بانوان می باشد . ماریانا خواص زیادی داشته از جمله از بین بردن عفونتها و باکتریها، از بین بردن خارش و ... .

امروزه داروهای شیمیایی ، ژلها و کرمهای متنوعی به منظور تنگ کردن واژن و افزایش لذت جنسی بانوان در بازار وجود دارد که بی تردید استفاده از این ژلها بدون عوارض نمی باشد ضمن اینکه نتیجه استفاده از این داروها موقت است و برای هر بار نزدیکی باید از این ژلها و کرمها استفاده شود در صورتیکه ماریانا به علت اینکه100% از دل طبیعت گرفته شده هیچ عوارضی را در پی نخواهد داشت ضمن اینکه نتیجه استفاده از ماریانا در مقابل داروهای شیمایی 1000 برابر بهتر خواهد بود و از همه مهمتر این که خواص این دارو تا حداقل 15 روز پس از استفاده همانند روز اول باقی می ماند و پس از مدتی استفاده واقعا از استفاده از خود ماریانا نیز بی نیاز می شوید.

نحوه استفاده:

برای بار اول یک پیمانه از گیاه (به اندازه یک لیوان) را با 7الی8 لیوان آب مخلوط کرده و به مدت 10 دقیقه می جوشانید. پس از سرد شدن جوشانده را از یک تنظیف (پارچه ای با بافت بسیار ریز) صاف کنید بهتر است این کار را دو بار انجام داده تا محلول بدست آمده صاف و شفاف شود. به اندازه یک استکان از محلول را جدا کرده و مابقی را درون یک لگن تمیز ریخته و به مدت 15 دقیقه درون لگن بنشینید. با استفاده از یک سرنگ تمیز ،درون ***** را با یک استکان محلول کنار گذاشته شده شستشو دهید تا محلول درون استکان تمام شود.

نکته قابل توجه اینجاست که شما در همان ثانیه های اول استفاده از این دارو متوجه اثر آن می شوید به طوری که وقتی از سرنگ برای شستشو استفاده کنید کاملاً تنگی واژن خود را احساس خواهید کرد.

دقیقاً 10 روز پس از اولین استفاده می توانید از دارو استفاده کنید این بار بجای یک پیمانه از نصف پیمانه و 4 لیوان آب و برای مراحل بعدی مصرف این دارو هر 2هفته یکبار می باشد.

پس از 3 ماه مصرف حداقل تا یک سال نیازی به استفاده از این دارو نمی باشد چون خاصیت خود را حداقل تا یکسال حفظ می کند.

نظر خود را درباره «معرفی گیاه دارویی ماریانا ویژگی ها و خواص» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید
ارزیابی مهاجرت
: برای دریافت مشاوره درباره معرفی گیاه دارویی ماریانا ویژگی ها و خواص فرم زیر را تکمیل کنید

هزینه مشاوره ۳۰ هزار تومان می باشد

پاسخ مشاوره شما ظرف 1 روز کاری در پنل شما درج می شود و پیامک دریافت می کنید