کد مطلب:  8460  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
حاشیه های ورود تیم ملی به ژوهانسبورگ

حاشیه های ورود تیم ملی به ژوهانسبورگ

1393/09/24مسوولان فرودگاه ژوهانسبورگ به محض اینکه متوجه حضور تیم ملی ایران شدند، گیت ویژه ای را برای گذر ملی...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

مسوولان فرودگاه ژوهانسبورگ به محض اینکه متوجه حضور تیم ملی ایران شدند، گیت ویژه ای را برای گذر ملی پوشان ایران باز کردند تا کادر فنی و بازیکنان ایران در کمترین زمان ممکن مراحل ورود به خاک آفریقای جنوبی را طی کنند.

به گزارش آسمونی اعضای تیم ملی فوتبال ایران پس از دو پرواز از تهران به دوبی و سپس از دوبی به ژوهانسبورگ وارد پایتخت آفریقای جنوبی شدند. بازیکنان و کادر فنی تیم ملی در ساعت 17 به وقت محلی وارد این کشور شدند.

تنها غایبان سفر تیم ملی محمد نوری و سروش رفیعی هستند که به دلیل مشکلات اداری نتوانستند به همراه سایر بازیکنان در این پرواز حاضر باشند.

ملی پوشان ایران ابتدا ساعت 4:10 به وقت تهران به دوبی پرواز کردند و پس از آن راهی ژوهانسبورگ شدند. پیش از عزیمت تیم ملی به آفریقای جنوبی، کارلوس کی روش به همراه دن گاسپار و اوسیانو به سایر ملی پوشان اضافه شدند.

حاشیه های سفر تیم ملی به آفریقای جنوبی به شرح زیر است:

1- اتحاد و همدلی بالایی بین بازیکنان مشاهده می شوند و آنها آماده هستند تا با شروع تمرینات، مرحله ای تازه از روند آماده سازی خود را برای حضور در جام ملتهای آسیا طی کنند.

2- کارلوس کی روش در آفریقای جنوبی دارای شهرت زیادی است و به محض ورود تیم ملی به این کشور، افراد زیادی برای خوش و بش با سرمربی تیم ملی به نزد او آمدند.

3- مسوولان فرودگاه ژوهانسبورگ به محض اینکه متوجه حضور تیم ملی ایران شدند، گیت ویژه ای را برای گذر ملی پوشان ایران باز کردند تا کادر فنی و بازیکنان ایران در کمترین زمان ممکن مراحل ورود به خاک آفریقای جنوبی را طی کنند.

4- پیش از خروج اعضای تیم ملی از فرودگاه، اتوبوسی آماده بود تا ملی پوشان ایران را به هتل "پرتوریا" برساند. در همان اتوبوس هم کلید اتاق بازیکنان و اعضای کادر فنی به آنها تحویل داده شد.

: برای دریافت مشاوره درباره حاشیه های ورود تیم ملی به ژوهانسبورگ فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «حاشیه های ورود تیم ملی به ژوهانسبورگ» در کادر زیر بنویسید :

5 * 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید