کد مطلب:  17885 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
مرفاوی: برخی تیم‌ها چند میلیارد را نمی‌بینند/داوری در بازی قبل به تیم ما کم‌لطفی کرد

مرفاوی: برخی تیم‌ها چند میلیارد را نمی‌بینند/داوری در بازی قبل به تیم ما کم‌لطفی کرد

به گزارش آسمونی، صمد مرفاوی در نشست خبری پیش از بازی 2 تیم صبا و سایپا اظهار داشت: قبل از هر چیز فرا رسیدن عید...
زمان مطالعه: 2 دقیقه

به گزارش آسمونی، صمد مرفاوی در نشست خبری پیش از بازی 2 تیم صبا و سایپا اظهار داشت: قبل از هر چیز فرا رسیدن عید غدیرخم را به تمام شیعیان و مردم ایران تبریک می‌گویم. در مورد بازی فردا نیز تیم ما در بازی گذشته دیدار سختی داشت و با توجه به زمان کمی که بعد از آن دیدار داشتیم نتوانستیم تمرینات کافی داشته باشیم و بیشتر به ریکاوری پرداختیم؛ فردا هم بازی مهمی در پیش داریم و سعی می‌کنیم بازی خوبی ارائه دهیم. سایپا بازیکنان خوب و یک سرمربی کاربلد دارد که چند سال است در لیگ برتر کار می‌کند.

139505201349414068343164
139505201349414068343164

وی افزود: اینکه ما میزبان هستیم تضمین‌کننده این نیست که تیم ما در بازی فردا پیروز می‌شود و ما سعی می‌کنیم بازی خوبی انجام دهیم تا به اولین پیروزی فصلمان برسیم گرچه در بازی قبلی نیز می‌توانستیم پیروز باشیم ولی داور به ما کم‌لطفی کرد.

سرمربی تیم فوتبال صبای قم بیان کرد: عده‌ای به تیم ما کم‌لطفی می‌کنند ولی با صبر و بردباری که مجموعه ما دارد در آینده به موفقیت می‌رسیم. برخی از تیم‌هایی که 20 میلیارد هزینه کرده‌اند هنوز پیروزی ندارند ولی بعضی‌ تیم‌ها که 5 میلیارد بیشتر خرج نکرده‌اند می‌گویند که چرا پیروزی کسب نکردید. به آن تیم‌های که چند میلیارد خرج کردند نگاه نمی‌کنند و به ما نگاه می‌کنند و این روزها نیز می‌گذرد.

مرفاوی گفت: پیشرفت خوبی در همه زمینه‌ها داشته‌ایم و امیدواریم در ادامه لیگ بتوانیم نتایج خوبی کسب کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که چرا در 20 دقیقه ابتدایی بازی قبل مقابل سیاه‌جامگان بازیکنان شما سنگین بودند؟ عنوان کرد: در فوتبال همه چیز به هم ربط دارد وقتی ما دیر به ورزشگاه می‌رسیم و زمان کافی برای گرم کردن نداشته باشیم بازیکنان نمی‌توانند بازی خودشان را در دقایق ابتدایی انجام دهند بنابراین این طبیعی است که بازیکنان ما در 20 دقیقه اول بازی سنگین باشند اما شما دیدید که بعد از 20 دقیقه بازیکنان ما بر بازی مسلط شدند.

سرمربی تیم فوتبال صبای قم درباره اینکه کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی اشاره کرده که چند بازیکن صبا می‌توانند به تیم ملی دعوت شوند، تصریح کرد: من امیدوارم این گزینه‌ها در تیم ما وجود داشته باشد. ما بازیکنانی داریم که می‌توانند به تیم ملی دعوت شوند و افتخار این نیز برای تیم ما و استان قم است.

مرفاوی درباره مصدوم و محرومان در این بازی گفت: خوشبختانه برای این دیدار محروم و مصدومی نداریم و همه بازیکنان سرحال هستند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه بازیکنان این تیم قابلیت بازی در چند پست مختلف را دارند، گفت: اینکه ما بازیکنانی داشته باشیم که بتوانند در چند پست مختلف بازی کنند برای تیم ما خیلی مفید است و ما خدا را شکر می‌کنیم که بازیکنان ما چنین قابلیتی دارند.

سرمربی تیم فوتبال صبای قم درباره مشکلات مالی باشگاه گفت: اینکه من بگویم مشکلات مالی نیست، دروغ است و طبیعتاً ما مشکل مالی داریم ولی باید آن را مدیریت کرد. باید برنامه‌ریزی‌ها به نحوی باشد که این مشکلات به تیم ضربه نزد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

نظر خود را درباره «مرفاوی: برخی تیم‌ها چند میلیارد را نمی‌بینند/داوری در بازی قبل به تیم ما کم‌لطفی کرد» در کادر زیر بنویسید :
5 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید